Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Tehát egyetemista nő vagyok nincs sok időm,gyors kajárdákba járok nem mozgok sokat.Az utóbbi időbben híztam is főleg hasra és mellre mivel a hízás gyors volt így a ruhatáram még nem teljesen követte a váltózást így van olyan hogy a póló alól kivillan a hasam azóta lett pasim is és neki nagyon tetszek sőt még bíztat is a hízásra így nem vettem meg a finom falatokat és hát eléggé sokat nasolok amit nem nehéz mivel állandóan hozza a finom sütiket én meg édesszájú vagyok én mind negeszem most szombaton kiszámoltam hány kalóriát ettem nagyon megdöbbentem 8738 kalória úgy hogy egész nap semmit nem mozogtam.Míg nem volt. pasim egy hónap allat5kgt.

híztam 2 hónapja van pasim és 15 kgt híztam előtte vékony voltam így ez még nem katasztrófa de egy hete voltam családoknál ritkán járok haza így ők nagyon megdöbbentek milyen kis pufi lettem mondták hogy nagyon sžép vagyok de vigyázzak hogy ne hízzak többet de hát ez lehetetlen hisz nem bírom megállni ha a pasim lerakellém egy csoki tortát hogy ne faljam be.Attól félek hogy majd annyira elhízzok hogy mozogni se bírok de hát addig van idő.Viszont ruhával nem tudom követni a hízást de nem is baj hisz a barátom imádja ha úgy megyünk moziba vagy máshova hogy a póló majd szétfeszül rajtam amúgy biztos nevetséges lehet ahogy felül a mellem türekszik ki alul a hurkám lóg ki da az jó ha megmarkolásza pasim meg jól is érzem így magam.Csak elgondolkoztam rajta ez nem



2014. febr. 5. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Az nem normális ahogy írsz.
2014. febr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat telefonról írtam
2014. febr. 5. 18:11
 3/7 anonim válasza:
feederism
2014. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi ez a feederismr?
2014. febr. 5. 19:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs de sztem ez nagyon gaz. Igen meg szep h a pasid imadja ha kilog a hasad hisz ezt mind imadja. De arra gondoltal h mi lesz ha szakitotok mert mar rosszul van a latvanyodtol te meg ott leszel 100kgosan?! Olyan nincs h nincs idod..szerezz be egy futogepet..vateran meg ilyeneken tok olcson lehet venni. Elfer az a kolesszobaban nem? Es mikozben edzel tanulhatsz is..mimt a doktor szosziben.:D nemtudom lattad e
2014. febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De jól érzem így magam imádok enni és utálok sportolni a pasim meg ahogy a hurkáimat markolásza az nagyon jó
2014. febr. 5. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, főleg ha élvezed! A pasid helyébe én is ugyanezt csinálnám Veled:)). Ha megunod, szólj nekem! ::))
2014. márc. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!