Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Így is járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Így is járnátok egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Ha annyira félénk lenne, hogy testileg nem tud közel kerülni hozzátok, esetleg félne a férfiaktól. Dolgoznál vele ezen a problémán akár több éven keresztül azért, hogy normális kapcsolatod legyen vele? (Ha ő is szeretne rajta változtatni.)
2014. febr. 5. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen, küzdenék érte :)
2014. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha szép a lány akkor nem lenne akadálya.

21/F

2014. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem tenném meg... épp eleget szívtam már a lányok miatt, és rosszul esne, ha nem jutok vele semmire, és másnap egy jópasi oldalán látom vigyorogva sétálni. (márpedig így lenne)
2014. febr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem zavarná hogy közben mással teszem amit vele szeretnék.
2014. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kérlek őszintén válaszoljatok és sajnálatból ne írjatok igent.:D De egyébként aranyosak vagytok, köszönöm a válaszokat!:)
2014. febr. 5. 21:23
 6/14 A kérdező kommentje:
Mással teszed? És ezt így megmondanád neki őszintén?:D
2014. febr. 5. 21:24
 7/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem kene tobb evig, es biztos nem jarnal rosszul
2014. febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen :) Sőt az én esetemben ez lenne a tökéletes mert hasonló problémával küszködök, mint egy ilyen lány. Csak én a nőkkel egy rossz élmény miatt.
2014. febr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Életkorok? Ha a lány még fiatal, és tényleg úgy érzed, hogy a fizikai kapcsolaton kívül mindenben jól kijöttök, akkor szánd rá az időt. Egyéjszakás kalandra találsz bárhol jelentkezőt, csak ne kérkedj ezzel a lány előtt. Amiről nem tud, az nem fáj.

De ha csak a kihívás miatt vagy vele, és semmi jelét nem látod, hogy oldódna, akkor felejtsd el. Lehet, hogy valaki más hamarabb "megszelídíti", és te is találsz valakit, akivel kényelmesebben kijössz.

2014. febr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pár hónapig talán.
2014. febr. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!