Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sztriptíz? Jó ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztriptíz? Jó ötlet?

Figyelt kérdés

a barátnőmmel nemsokára 1 évesek leszünk, és szerintem örülni fog neki, bár valszeg rettenetesen béna leszek.. remélem azért értékelni fogja :D lányok ti mit szólnátok többek között egy ilyen ajándékhoz? nem zavarna ha a pasitok béna? akkor is tetszene? és am ha tud valaki jó férfi sztriptízes videót, azt is elküldhetné, itt is, priviben is :D


F21 L19



2014. febr. 6. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Férfiakról néznél sztiptizes videót, ami egy dolog, de az már nem, hogy szeretnéd ha erről más is tudna.

Mi küldjünk neked férfi sztriptiz videót? Beirod kereső aztán megnézed négy fal között, miért kell erről a vágyadról nekünk is tudomást szereznünk? Vajon mi hajtja a közlési kényszered?

Kérdezd meg magadtól: meleg vagyok?

2014. febr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 menta34 ***** válasza:
90%

#1 látom, hogy readme a neved, de ne csak writeonly módban kommentelj:)


Kérdező: youtube, gondolom tele van. Jó ötlet-e? Furán hangzik, de próbáld megérteni, hogy szerintem mindegy jó ötlet-e mások szerint, ez a te ötleted, magadat adod vele, a te ötletedet és ha netán nem tetszik akkor majd tanulsz belőle! képtelenség egy kapcsolatban minden kérdésnél GYK postot írni, és teljesen felesleges görcsölni azon, hogy ne magadat add hanem jobbat vagy más stílusát. Add magad, add a saját ötleted, és ettől leszel jó :)

2014. febr. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1# teljesen félreértesz... nem azért akarok férfi sztiptízt nézni, mert erre gerjedek. gondolom a barátnős részt akkor teljesen átugrottad...

és igen, találtam én is egy csomót, csak gondoltam hátha van valakinek valami nagy kedvence, mert az valamitől olyan különlegesen jó. sajnos nem értek az egészhez, nem tudom melyik jó, melyik rossz, ezért kértem csak.

2014. febr. 6. 09:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, elsőre nekem ez ugrott be :D

http://www.youtube.com/watch?v=5S1IymgVjaA


Szerintem tök jó ötlet, én nagyon örülnék neki, ha barátom meglepne egy ilyennel. És a videóban is látszik, hogy ő is nagyon béna, mégsem ez érdekel senkit :)


L20

2014. febr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem ugrottam át, de meglepődnél mennyi pali van aki 10 év házasság és két gyerek után jön rá hogy ő meleg.

Ha kapsz videót (már kaptál is) akkor te leutánzod egy az egyben? Pont ugy fogsz táncolni és kinézni? Kétlem, mert ilyen alapon lehetnél akár a második Michael Jackson.


Egyébként szerintem hülyeség, mert lehet a videóban jópofa, de ez nem jelenti azt hogy tőled is jópofa lesz. Ráadásul ha már ajándék akkor olyat lenne célszerü választani ami róla szól és nem olyat ami rólad.

2014. febr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4# köszi szépen ^^

5# ja, lehetnék a második Jackson... -.- amúgy nem leutánozni gondoltam, csak ötletet győjtök, és mi ez az egész dolog arról, hogy ez szerinted róam szól, nem róla? mivan? meg eleve hogy tudtad ebbe belekeverni hogy meleg lennék? írj könyvet, kitűnő a fantáziád :D

2014. febr. 6. 11:20
 7/8 anonim ***** válasza:

ez jó lett volna sztem: http://www.youtube.com/watch?v=39YUXIKrOFk

:)

2014. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mármint zenének.
2014. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!