Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én nem bírom a folytonos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem bírom a folytonos hazugságokat, mit csináljak? Csak hülyének néz? 16/L

Figyelt kérdés
Volt tavaly egy barátom akivel négy hónapig együtt voltunk aztán szét mentünk, mert más lányokkal szórakozgatott meg csak arra kellettem neki. Az, hogy velem mi volt/mi van az soha nem érdekli, csak magára tud gondolni. Mindig is voltak kisebb füllentései amire rájöttem de soha nem szóltam neki. 3 hete újra együtt vagyunk. Pár napja askon jött egy kérdés, hogy csak addig leszek vele amíg nem jön más meg, hogy nem is szeretem igazán. Az a röhej, hogy az ask címem össz visz tudta 2 ember tudja, a legjobb barátnőm meg ő. Megmutattam neki ezt a kérdést és mondta, hogy azért elbeszélgetne azzal aki ilyet kérdezett/mondott meg, hogy őt ez a kérdés mennyire felzaklatta.Nem hagyott nyugodni ez a kérdés, mert rájöttem, hogy ő volt. Ma megkérdeztem tőle. Azt mondta : Ez nem én voltam hanem a haverom. Meg, hogy ő tegnap mondta el neki stb. stb. Csak annyit mondtam rá, hogy aha, meg ha a haverja lett volna akk elmondta volna nekem. Pár perc múlva azt írja: Hogy ha én voltam akk. mi lesz? Szakítunk ? Mondom neki nem de ez elég rosszul esett. Aztán elkezdi, hogy az egyik haverjának kellett bizonyítania.. A másik egyik nap mondja, hogy megverték, mert kiállt értünk. Kérdezem mi volt. Erre össze vissza dobálózik valami gyerekkel kapcsolatban, hogy a buszmegben álltak. Az egyik haverjának megmutatta a képem erre egy vadidegen gyerek leszól, hogy egy k.... vagyok, meg úton álló... Könyörgöm azon a képen egy pufi dzsekiben,sapkában,sálban és smink nélkül voltam. Barátom állítólag összeverekedett azzal a gyerekkel..Egy napig be volt kötve a keze de másnap már azt se tudta, hogy melyik keze sérült meg.. Ez az esett pont azt követő napon volt mikor a barátomnak elmondtam, hogy mennyire kikezdtek az osztálytársaim, hogy nekem is megvolt az ELSŐ barátom, elmondtam, hogy a szemükben egy r..... lettem. Nem tudom, én már nem tudok neki hinni.. Elgondolkoztam rajta, és szerintem nem is szeretem őt igazán. Szerettem volna szakítani vele de azt mondta ha megteszem öngyilkos lesz... Mi a véleményetek róla ?

2014. febr. 6. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Küldd el a búsba!
2014. febr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4 hónap nem igazán sok idő, nem mellesleg nagyon fiatalok vagytok. Ne haragudj de úgy gondolom, még nem állsz készen egy hosszú párkapcsolatra, kár ezen agyalnod hogy folytasd vele vagy ne, vagy hogy megold a problémáitokat. Ne ilyen fiút keress magadnak, köze sincs a szerelemhez. Lelki terrort használ, "megöli magát". Na elég szemét dolog még mondani is ilyet. De nem tenné meg, csak neki ezt könnyü mondani. Éretlen a srác. Dobd el a francba és keress egy komolyabb embert, aki még nem "gyerek"
2014. febr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te képes vagy vonzódni ehhez a szánalomhoz?
2014. febr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

15 évesen szexelni? EJJJJJJJJHA!


amugy tök mindegy mit mondunk, ugyis kelleni fog a pasi, mert még a megaláztatásokat is benyeled, mert megéri a társasága.

2014. febr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!