Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt nem lehet kibírni. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

M_marko kérdése:

Ezt nem lehet kibírni. Mit lehet tenni, ebben a patt helyzetben?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. Egy volt osztálytársam elég régóta tetszik nekem, a volt barátnőm óta ő tud egyedül érzelmeket kiváltani belőlem.

Nyáron egy buliban egymás mellett aludtunk de semmi nem történt, csak szorosan öleltük egymást.

Decemberben egy buliban elmondta, hogy ő is többet érez irántam, mint barátságot, de sajnos lassan 5éves kapcsolata van, és a barátját is szereti.(tényleg hűséges,okos,intelligens, ritka kincs manapság) Azóta nem tudok nem rá gondolni, nagyon sokat beszélgetünk chaten is, persze nem erről a témáról, hanem mint 2 barát.

Pénteken viszont eljött hozzám még másik volt osztálytársamékkal és 5en elmentünk bulizni, ahol annyira részegre ittuk magunkat, hogy alig emlékszünk valamire,viszont végig csókolóztuk az egész bulit.Utána mindenki nálam aludt. Másnap nagyon kínos volt a helyzet, mintha nem történt volna semmi, azzal poénkodtunk, hogy az egész buli kiesett,és nem emlékszünk semmire. De szerintem tökéletesen tudja, hogy mi történt, de nem akarta beismerni, meg felhozni. Azóta szinte nem is beszélünk, alig ír vissza a barátainkkal való közös chatbe, mintha kerülne. Én szerintem már szerelmes vagyok belé, pedig alig látom, kb havonta egyszer, de nem tudok mit csinálni, csak rá gondolok, ugyanakkor szégyenlem magam, hogy nem voltam tekintettel a kapcsolatára, de nem tudok uralkodni magamon ha a közelemben van. Napról napra szenvedek, és a hiánya mellett csak arra gondolok, hogy vajon most mi jár a fejében. Mi zajlik le benne? Nekem mit kéne tennem?



2014. febr. 6. 17:39
 1/3 Szanka válasza:

Szia! A te sztorid sem kutya...

A következőket tudom javasolni:

Meg kell beszélned a lánnyal a történteket, mindenféle képpen, mert ebbe bele lehet őrülni, és pontot kell, hogy tegyetek az ügy végére, ne kínozzátok egymást. Tedd fel neki azt a kérdést, hogy akar Ő igazán Téged? Mondd el neki, hogy Te mit érzel, szereted! Erre reagálnia kell vmit. Ha csak hezitál, hogy neki ott van a barátja, akkor felejtős sztem, mert akkor mindig is őt fogja választani, nem pedig Téged! És lelkem, ezt évekig el lehet húzni tapasztalatból beszélek.

Sajnállak, de ne várj a lányra. Próbáld elfelejteni.... Fiatal vagy még! De akkor ne is beszélj vele, mert csak rosszabb lesz.

Én is hasonló helyzetben vagyok, csak én vagyok a lány a te esetedben, csak nekem már van egy babám is.....

2014. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez igazán nehéz lesz, de köszönöm a tanácsot :)
2014. febr. 8. 11:36
 3/3 Szanka válasza:
nm,majd írj h alakult.
2014. febr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!