Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztünk, de ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk, de ez így nekem nagyon óvodás csináljak valamit?

Figyelt kérdés

Szóval kavartam egy ideje egy lánnyal az osztályból, jól elvoltunk meg minden, meg nem azta a baráti viszonyt folytattuk. Tavaly már úgy volt hogy majdnem összejöttünk, de én kiugrottam mondván, hogy nem akarok osztálytárssal komoly kapcsolatba kerülni meg amúgy sincs rá időm stb. (Konkrétan lusta vagyok, és nincs kedvem nap-mint nap egy kapcsolatban élni) neki nem ezt mondtam. Mind 1 valahogy feldolgozta. De idén nemrég eljátszottam ezt még1x. De aztán kapcsoltam hogy én még mindig nem akarok vele összejönni. Ezért bár elég kínos volt leültem vele megdumálni értelmesen és bocsánatot kértem meg elismertem hogy seg*fej vagyok és ne haragudjon lécci. (Szerintem ez volt a jó döntés mert evvel talán egy fokkal kevésbé vagyok szemétláda.) De mondtam hogy nem szeretnék vele rosszban lenni, mert amúgy egy nagyon rendes és aranyos lány.

Azóta ott tartunk ,hogy 1 hónapja egy árva szót nem szóltunk egymáshoz,elmegyunk egymás mellett, összese merek nézni vele még véletlen se, mert szószerint süt. Ha elmegyünk mellettük (lányok) mondjuk ketten én meg mondjuk Béla és köszönünk nekik hogy sziasztok lányok akkor annyit köszön vissza h szia Béla. Mindez nemérdekelne mert értem hogy utál.Abszolút érthető. De ismerőseimnek lehord mindennek, összevissza kibeszél rólam mindent stb. hallom vissza, hogy bármit csinálok valamit magyaráz róla. Félévkor megbuktam 4ből véletlen azon is egyfolytába lovagol nekik hogy hogy lehetek ilyen primitív gyökér. Szóval nagyon ovodás az egész. Beszélni nem akarok vele egyrészt mert már nagyon fura lenne, másrészt ugysem érnék el vele semmit csak mégjobban megsértődne (ha még lehet jobban).

Értem hogy utál, de ennyire azért nem kéne? Nekem is vannak emberek akik nem szimpatikusak, de ezt azért nem csinálom, csak ignorálom őket. Otletek?

19F 18L


2014. febr. 6. 17:51
 1/6 A kérdező kommentje:
ejj nagyon hosszú bocsi:((
2014. febr. 6. 17:51
 2/6 anonim ***** válasza:

Te is bunkó voltál vele, most úgy érzi, így vághat vissza. Ezt el kell viselned.


De én azt tanácsolom, hogy ehelyett az energiáidat inkább a tanulásra összpontosítsd, lehet h a jó jegyeid majd imponálni fognak neki, és akkor visszavesz magából egy kicsit. Bár tanulni saját magad miatt kell.

2014. febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szanka válasza:
A csajok már csak ilyenek.... :)
2014. febr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Őszintén elolvastam az elejét meg a végét. Aztán elolvastam az egészet. Aztán arra a következtetésre jutottam, hogy nem is érdekel. Tiszta óvodások vagytok mindketten. Azt had kérdezzem már meg, hogy itt akárki, hogy lehet békebíró? Hülyék vagytok azt kész. Majd az idő megoldja.
2014. febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amiből továbbtanulok, (ha) abból 5ösöm van + 3 nyelvvizsgám (1felső 2 közép). Szóval nem vagyok egy hulye ember. A 2es is meglesz, csak sok hülyeséggel foglalkoztam ebben a félévben, de most nem ez a lényeg. Szerintetek jól csináltam? Innentől ill. v. van értelme bármit is csinálnom? V. haggyam és várjam hogy szépen lassan hátha bekattan?:D
2014. febr. 6. 18:07
 6/6 A kérdező kommentje:
3ik. nak. Jól látod nem érdekel. Pláne mióta kiderült, hogy ilyen szinten van. Egyedül amiatt érdekel ez az egész dolog, hogy mint ahogy neked is óvodásnak tűnik az egész, és én nem így szoktam csinálni a dolgokat. Az oké ha ő így szeretné csinálni, de egy 3ik személynek nevetséges az egész bele értve engem is.
2014. febr. 6. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!