Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lépjek így tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek így tovább?

Figyelt kérdés

előre is köszi annak aki elolvassa,s talán segít is a válaszával :)

kb. 2 hete voltunk együtt barátommal,amikor arra kért hogy tartsunk szünetet...az okát én sem tudom pontosan,de úgy gondolom hogy a fő ok az,hogy nem dobtam le egyből neki a bugyim.

mikor ő jött ezzel a "tartsunk 1 hét szünetet" dologgal,én megmondtam neki,hogyha neki 1 hét kell ahhoz hogy átgondolja hogy velem akar-e lenni vagy sem (mert ezt is ok ként hozta fel),akkor már rég semmi értelme a dolognak...erre ő annyit mondott hogy nincs mit mondjon erre o.O (bizonyítva számomra ezzel azt,hogy nem igazán hatja meg a szakítás)

ez tegnap történt.

estig tök büszke voltam magamra,hogy nem dőltem be neki és nem hagytam hogy befolyásoljon...de most borzasztóan érzem magam,nincs kedvem még lélegezni sem :( (na nem szó szerint)

igaz,hogy ez a 2 hét járás nem hosszú idő...de már rég,kb. 4 éve ismertük egymást,és mindig is nagyon jóba voltunk

nem is csak a szakítás visel meg(pedig már érzem a hiányát :/),hanem maga a tény hogy neki mást jelentett a kapcsoltaunk,mint nekem...én szerettem,ő viszont nem :(

hogy lépjek tovább úgy,hogy nem akartam a szakítást,mégis ez volt a legjobb döntés,hisz jövője már nem volt a dolognak...?! :/


2014. febr. 7. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
majd elmúlik, 2 hét az semmi:)
2014. febr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyes voltal!Jol csinaltad!Az ilyen kapcsolatbol jobb hamarabb kilepni mert igy nem bonyolodsz bele meg jobban,de minden szakitas faj!Az ido segit!
2014. febr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igaz,hogy alig 2 hetet jártunk...de 3 és fél éve ismerjük egymást...mindig is jóba voltunk.pár hónapja kezdett csak így alakulni a dolog

és ő nagyon fontos nekem...az életem részévé vált...oké,túlzásnak hangzik...de amikor nap mint nap beszélgetsz valakivel,órákig... a részeddé válik

és nehéz elengedni őt aztán :(

2014. febr. 11. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!