Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mi alapján válaszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mi alapján válaszoltok a társkereső oldalakon kapott levelekre?

Figyelt kérdés

Igazából az lenne a kérdés, hogy milyen levelet írjak, amire választ is kapok, mert alapból hosszú évek gyakorlata alapján az a tapasztalat, hogy tökmindegy mit írsz a lényeg, hogy milyen kép van felrakva, de ez nem nagyon tetszik.

Szóval nyilván nem egymondatos, szia, ismerkedünket írok, bár valószínű, hogyha jóképű, kockahasú lennék, akkor ennyi elég. Én ilyen 4-10 soros leveleket szoktam, de már megkaptam, hogy ez túl sok elsőre, el se olvassák.

Szóval egy jó első levélben minek kell szerepelnie, hogy válaszoljatok? (most az mindegy, hogy sablon vagy nem sablon levél, a legtöbb lánynak nincs is fenn semmi a lapján és csodálkozik, hogy csak sablonleveleket kap). Szóval nektek mi tetszik, fog meg egy első levélben?


2014. febr. 7. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudok segíteni, én mindegyikre válaszolok. : D
2014. febr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
ne tarskeresokon ismerkedj hanem eloben es tadaa meg van oldva :D
2014. febr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Stilisztika, helyesírás, fénykép, és a levél illetve profil alapján sugallt intelligencia, gondolkodásmód.

Magyarul egyikre sem szoktam válaszolni. :D

2014. febr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Sablonra nem válaszolok, legalábbis ha nem ingyenes. Max. akkor tenném, ha annyira, de annyira szimpatikus lenne az adatlapja alapján, de ilyen még nem volt.

(Azért, mert mindig írok valami olyat a saját adatlapomra, amire lehet reagálni és nem kell sablon. Ha annyira sem erőlteti meg magát az ürge, hogy elolvassa, csak küldi tucatjával az összes nőnek a sablonját, akkor ne csodálkozzon, hogy nem válaszolok. A nagy merítésből biztos sokan válaszolnak neki, hát csak nem az én válaszom fog neki hiányozni...

Vagy ha: Ha nem írok semmit magamról, még egy vicces sort sem, és lerí, hogy csak egy álregem van és úgysem fogok válaszolni, mert lehet nem is akarok ismerkedni... és mégis ír, sablont vagy nem sablont, akkor is magára vessen, ha nem válaszolok.)

Alapszabály tehát: Nézd meg az adatlapját, és csak akkor írj neki, ha az alapján bejön! Válogass!


2. Akik bejönnek, azoknál nézd meg a jelöltre vonatkozó adatokat, és csak akkor írj, ha annak megfelelsz! Vagy írj akkor is ha nem felelsz meg, de ez esetben ne bőgj, ha nem jön válasz! Vagy legalább mondd el, hogy miért írtál annak ellenére, hogy x kitételnek nem felelsz meg, miért nem tartod azt fontosnak, ekkor még lehet egyetértés, ha rájövök, hogy valóban szigorú határokat húztam meg.


3. Ha feltételeknek megfelelsz és nem sablont írsz, akkor alapvetőnek tartanám, hogy válaszoljak, csakhogy vannak ezután is korlátok:

-pl. elfogynak az ingyenleveleim.

-emailcímre nem szívesen írok első körben, főleg ha nem szeretnék második kört. (Nem érdemes, tapasztalat...) Ekkor várunk későbbi ingyenlevélre, de ha azt esélyesebb jelöltnek küldjük inkább, akkor még húzodhat...

-Mások is írtak, és nem akarok egyszerre többekkel levelezgetni, tehát nem válaszolok rögtön, vagy mg sem nyitom a te leveledet.

-Valaki más levélíró annyira megtetszett, hogy nem tudok csak rá koncentrálni.

-...



Levélhossz?

Mindegy. Inkább legyen 1-2 bekezdésnyi (10-15)sor, vagy rövidebb, akár 1-2 sor, hanem az adatlap legyen beszédesebb! Mert ha se a levél is unalmasan kevés és az adatlapon sincs semmi, akkor semmit nem lehet megtudni rólad, és biztosan írnak mások, akikről viszont igen...

Fotó mindegy, hogy kint van, vagy csak levélben jön, én magamról nem teszek ki, így én sem várhatom rögtön...


Levéltéma:

Fent már írtam. Ne sablon legyen. Leírod miért írsz és mért pont nekem, vagy bármit ami eszedbe jut az adatlapom olvasása közben. Nem bonyolult...


Bár a társkereső oldalon ingyenes a levélküldés, akkor természetesen megy mindig válasz. A sablonlevélre is.

2014. febr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!