Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon bűntudat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon bűntudatom van.

Figyelt kérdés
Na tehát az van, hogy elmentem sétálni az egyik haverommal, és miután hazakísért,megcsókolt. Én hagytam magamat.. Ésháát eléggé szánalmasnak érzem most így magamat, mert szerintem még egy-két év eltelhetett volna... Vagy csak én gondolom rosszul?:dd
2013. dec. 28. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért hány éves vagy, ez volt az első csókod?
2013. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1-2 év????

Tényleg, hány éves vagy???

2013. dec. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha 13 felett vagy, akkor semmi gáz.
2013. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jabocs. lehagytam. 13 és igen, ez az első.:DD
2013. dec. 28. 22:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen idős a srác? Amugy ha csak csók volt, meg semmi tapi és a nyelve nem ért le a gyomrodba,hanem ilyen puszi dolog volt, akkor szerintem semmi gond. Főleg ha tetszik a fiú és veled egykorú,miért lenne baj?
2013. dec. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Elsőnek megkéne mondanod hány éves a srác
2013. dec. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Haat ket evvel idosebb nalam (tehat 15) es most jarni akar velem.. En meg szeretem, de nem akarok törpeku*va lenni..xd
2014. jan. 12. 17:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól hogy jársz egy fiúval nem leszel törpek*r*a. Addig amíg nem hagyod neki,hogy mást is csináljon. Mivel még a csókban is bizonytalan vagy, úgy érzem készen sem állsz semmiféle sexuális érintkezésre. Szerintem ha bejön simán "járhattok" (puszi, esetleg csók, beszélgetés, hülyülés, randizgatás) de semmiképp ne hagyd neki hogy rádmásszon :D

(Én 11 éves koromban jártam először sráccal, mondjuk vele csak szájra puszi volt, és 14 éves koromban volt az első csók, de mondjuk nekem az nagyon szar volt, és utána egy teljes évig nem csókolóztam, olyan mély nyomott hagyott bennem :)), de amúgy tök normális lánynak tartottam és tartom magam :D )

2014. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!