Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz így valaha barátom? : D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz így valaha barátom? : D

Figyelt kérdés

Elmesélem a napi programom :D

Kezdjük azzal,hogy anyukámmal élek.

Reggel akkor kelek,amikor már anyu nincs itthon(nem direkt).

Elkészülök suliba,suliba unatkozom,buszon idegesít a sok büdös fokhagyma illatú öreg/ember.Nagy dühödten,leizzadva beérek a suliba a sok lomha,a cigit a fejembe fújó ember miatt...

Sietek haza,mert fáradt vagyok,tanulni nem szoktam(puskát írni,ha az megy!).

Amikor hazaérek megnézem az előző esti vv adást,édes életet a neten.

Kimegyek játszani a kutyákkal.

Fürdök,tévézek,bepakolok a suliba,gépezek,alszok és így megy ez minden nap.

Nincs kedvem sehova menni,mert örülök,hogy délután háromra hazaesek és nem kell mennem sehova.

Igazából nem bízok senkiben,csak a kutyáimban és egyedül az állatok nem idegesítenek.

Az fiúk csak akkor foglalkoznak velem,amikor ki vagyok szépen sminkelve,menő ruha van rajtam vagy épp azt érzik,hogy könnyen megdugható vagyok...


Kb arcra úgy nézek ki,mint a vv iza,csak nincs akkora fejem.

Ami szívből érdekelne és szívből csinálnék,az az állatmentés.


2014. febr. 7. 19:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
A VV-nél bukott a dolog.
2014. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Már miért ne lehetne pasid? :D

Csak ki kell nőnöd ahhoz a VV nézését! :D

2014. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
korod?
2014. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Lehetnél a barátnőm is akár ezek alapján...Most amit leírtál abban hol a hiba? Nagyítóval sem találom.:D
2014. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Minden embertípusnak van párja a Földön. Biztosan Te is megtalálod. Viszont arra ne számíts , hogy majd házhoz mennek :D Ezt pedig már csak agyban kell eldöntened , hogy szeretnél-e barátot. Amennyiben igen , akkor tenned is kell érte.

Például gondolok itt a gépezési idő kihagyására , valamint lehet vicces a VV ,viszont abból nem nagyon építkezhetsz.

Az állatmentés pedig dicséretes. Az olyan fiúkkal meg ne foglalkozz. Remélem elgondolkozol ezen és megtalálod az igazit!


F/18

2014. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne? Ez főként a személyiségeden múlik nem pedig a napi rutinodon. A leírtak alapján elég fiatal lehetsz (14-16 éves) szóval nem kell aggódnod. :)
2014. febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
18 vagyok
2014. febr. 7. 19:57
 8/18 anonim ***** válasza:

Menj önkénteskedni állatmenhelyre, ott majd talán találsz magadnak hozzá illő párt :)

14/L

2014. febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
*hozzáD
2014. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anitaanita ***** válasza:

Valamikor biztos. De elég nehezen, mert minimalista vagy, és -valld be magadnak- lusta.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__5358589-h..

2014. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!