Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy éve szakítottunk (5év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve szakítottunk (5év után), azóta volt már más barátom is, de most megint miatta sírok. El fog ez múlni valaha? 23/L

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Na hát nem lehetett ez olyan tragikus, ha azóta volt más is.


Majd elmúlik, ha megint találsz valakit.

2013. nov. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló elég tapasztalatlan lehet ilyen téren...attól, hogy volt másvalakid, nem feltétlenül felejted el az előzőt...sőt!

5 év bizony hosszú idő, és a korodból ítélve talán ő volt az első barátod és ezzel együtt első szerelmed is.

Ez nagyon intenzív érzéseket vált ki az emberből, amik sokszor egész életen át kísérhetnek és időszakosan visszatérnek.

Tenni nagyon nem tudsz ellene, hacsak azt nem, hogy megpróbálod visszaszerezni őt, de ha ez teljességgel reménytelen, akkor csak átvészelni tudod ezt az időszakot. Próbálj minél több programot szervezni, amivel lekötöd a figyelmedet, ne ülj otthon egyedül, és mivel általában az éjszakák a legnehezebbek, próbálj barátnőidnél aludni, vagy menj színházba, moziba, edzeni, fáraszd le magad, hogy aztán este az ágyban ne legyen energiád agyalni.

2013. nov. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valakit nem tudsz kiverni a fejedből akkor talán ott kell lennie. Beszélj vele hátha megnyugszol. Az is lehet, hogy van még dolgotok együtt.
2013. nov. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első voltam.


Azért írtam, amit írtam, mert számomra felfoghatatlan, minek ugrik bele valaki úgy egy új kapcsolatba, hogy kötődik az előzőhöz.


Miért mosolyog az új párjára, miközben az előzőre gondol.


Miért nem érzi ezt az új emberrel szemben egy óriási képmutatásnak... Egy hazugságnak, egy megrendezett színháznak.


Erre írtam, ha a kérdezőnek ez mind ment, és eljátszotta a színházat már egy új embernek, bizonyára túllép majd azon az első fiún is könnyedén, úgyhogy nem kell letörnie.

2013. nov. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt akarni is kell, de nemakarásnak nyögés a vége.
2013. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hallgasd meg ezt, segíteni fog:

http://www.youtube.com/watch?v=ZbnrY8GTAVQ

2013. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!