Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én képzelem be vagy valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én képzelem be vagy valóban tetszettem neki?

Figyelt kérdés

Biztos mindenkivel előfordult már, hogy szeretett volna valami olyat megtudni, aminek valójában semmi tétje nincs, de mégis sokat gondolkozott rajta. Nos az alábbi történet ilyen és velem történt. Van barátom, az említett személynek is van párja, csak kíváncsiságból érdekel, hogy tetszhettem-e neki.

Egy fiatal, jóképű, fiatal lányok kedvence típusú tanárt képzeljetek el. A lányok elolvadnak tőle, nagyon jófej és igen népszerű a suliban. Engem nem tanított, de többször beszéltem vele. Kb 1 éven át nagyon tetszett..de azóta már én is egyetemista vagyok és már ő is máshol tanít. Facebook-on ismerősöm, rengeteg közös érdeklődési körünk volt, így egyes posztok alatt nagy eszmecseréket folytattunk. A suliban mindig hosszasan nézett, ha ránéztem elkapta a fejét (úgy viselkedett, mint egy kamasz). Úgy éreztem nem vagyok neki közömbös. Sokat mosolygott, volt, hogy beszélgetést kezdeményezett, és amikor hozzám szólt a fellegekben jártam. Igazából soha semmi nem történt köztünk, egy-egy véletlen érintésen kívül…

Szerintetek csak én képzelem be vagy érzett valamit irántam?


2014. febr. 7. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszettél neki, de vajon még hány helyes lánnyal viselkedett ugyanígy... :/
2014. febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy közömbös lettél volna számára, de ez még nem jelenti azt, hogy nőként is figyelembe vett volna. Inkább kedvelt, mint embert. És ez jobb is így, mert egy tartós barátság alapja lehet. :)
2014. febr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 laci911 ***** válasza:
nem hinném ha meg rá kérdeztél volna akkor hazudott volna azért , hogy ne képzelödj pedig láttam amit ....ez ilyen el kell fogadnod
2014. febr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Igazából semmi jelentősége nincs, csak néha, amikor még ír, eszembe jut ez az ügy.. :D

2014. febr. 8. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!