Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy vegyem rá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy vegyem rá a barátomat arra, hogy bátrabb legyen? Miért lehet, hogy ennyire megváltozott? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Egyszer már szakítottunk, most megint összejöttünk fél év után, de nagyon megváltozott. Nem mer csókot kezdeményezni, mindent nekem kell csinálnom, ha valamit szeretnék. Például én odahajolok és megcsókolom utána visszacsókol meg minden, de ez most miért lehet?
2014. febr. 7. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet h nem akar megcsókolni?
2014. febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ismertem olyan pasit aki megbántódott ,vagy ilyesmi és aztán meg ilyesvalahogy viselkedett .


Ki szakított kivel , az is léyneg , na meg hogy tinik vagytok-e ,mert lehet csak nem elég érett .

2014. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ő szakított velem, és ő is kezdeményezte újra, hogy megint együtt legyünk. Mind a ketten 20 évesek vagyunk
2014. febr. 7. 21:58
 4/6 laci911 ***** válasza:
lehet , hogy terroizálta egy nő erre pl nem gondoltál ?
2014. febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kettes vagyok , akkor én nem értem mi a szitu .
2014. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 vakondka ***** válasza:

Az élet többi területén is tapasztaltál hasonló változást?

Az introvertáltság könnyen lehet a depresszió egyik tünete, forduljatok profi pszichiáterhez. :(

2014. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!