Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megváltozott a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megváltozott a barátom, teljesen kifordult önmagából. Hogy hathatnék rá?

Figyelt kérdés

Nem a párom,csak egy jó barátom,és én többet érzek iránta..már ott tartottam,h bevallom neki,mire elkezdett másképp viselkedni. Velem aranyos,kedves,figyelmes,DE amiket mesél és amilyen stílusban előadja,abból egyértelmű,h teljesen kifordult önmagából. Nagyon nagyképű lett,aki keménykedik,kétnaponta részegre issza magát és ribaccokkal hempereg. Nem ilyen volt. :( Még mindig többet akarok tőle,de nem akarom,h ilyen emberré váljon,amilyen most. Mondtam neki,h más volt és sokat változott,ezt be is látta és mondta h így érzi jól magát,de mikor mondtam,h nagyképű lett,azt tagadta. Ha nem változik,és ilyen nagyképű keménycsávó marad,akkor nem akarok a barátja sem maradni. Mondjam meg neki személyesen is,h teljesen kifordult önmagából,és ne keressem a társaságát? Ez hathat rá? Vagy inkább ne avatkozzak bele és felejtsem el? A viselkedése nem változtat az iránta táplált érzelmeimen,de ha nem változtat magán,akkor semmiféle kapcsolat nem lesz köztünk,mert nem fogom tudni elviselni az "új személyiségét".

20/L


2014. jan. 13. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdekes módon pont az ilyen megváltozott személyiségű taplók kellenek a csajoknak, nyilván ő is belátta, hogy a normális lányoknál nincsen esélye, maradnak a ribik, ahhoz meg változni kell.Én elfelejteném, főleg azért, mert "be is látta és mondta h így érzi jól magát".
2014. jan. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hat ez attol is fugg hany eves?ha veled egykoru akkor majd kinovi!minden pasi eleteben van ilyen idoszak inkabb most elje ki magat,csak a problem az hogy van aki benne ragad elzul,de a csaja most ne akkarj lenni plane ha jol erzi magat ribikkel,lehet ha nem baratkozol vele segittel neki azzal hogy eszrevegye magat!
2014. jan. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!