Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit válasszak a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak a barátomat vagy a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
Mind ketőt nagyon szeretem de nem bírják elviselni egymást. A hétvégére egyszere akarnak velem programot és választanom kell mind a ketten megsértődnének nagyon ha nem öket választanám. Mit tegyek?
2014. jan. 9. 18:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se, ha ilyen gyerekesek.
2014. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Az attól függ. Ki az, akire mindig számíthatsz, számíthattál. Én a mondjuk a barátnőmet választanám. A szerelem sokszor múlandó, de a barátokra mindig számíthatsz.
2014. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mondd el nekik, hogy ne állítsanak választás elé, mert ez így nagyon rossz neked, képzeljék magukat a helyedbe! A viszály senkinek se jó, próbáljanak meg egymással kompromisszumot kötni, értsék meg a helyzetedet!
2014. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

nekem a barátnőim megértették, sőt természetesnek vették, amikor nem velük, hanem a párommal voltam. De a barátom se vette zokon, ha néha a barátnőimmel voltam.

Elég önző neked mindkettő...

2014. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Vagy egyiket se.Vagy a barátnődet,ő fontosabb,mint egy pasi.
2014. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Amélia:) ***** válasza:
Miért utálják egymást?
2014. jan. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tényleg, lehet tudni az utálat okát? mert akkor van módszer kibékítésükre is!
2014. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
6. Mind a ketten azt gondolják hogy a másik rossz hatással van rám.
2014. jan. 9. 18:31
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
És mi alapján gondolják ezt? Alaptalanul senkit nem lehet ilyennel vádolni, bizonyítsd be nekik az ellenkezőjét! Ha nem érdekli őket a dolog, csak alaptalanul is kitartanak a saját igazuk mellett, akkor egy ideig mellőzd mindkettőt, a hiányod talán majd észhez téríti őket! Persze úgy, hogy mindketten tudják, hogy a másikkal sem vagy!
2014. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mond meg mind a 2-nek ,hogy te szereted a másikat és ha nem tudják elviselni akkor itt hagylak mert nem is szeretsz igazán (vagy valami hasonlót, ha szeret azt fogja mondani ,hogy képes elviselni a másikat).

Mondjuk ebben is van rizikó de legalább rájössz ,ki az akire számithatsz később (ha nem képesek ilyen kis dolgot megtenni érted mi lesz ha nagy bajban leszel és szükség lesz a segítségre?)

Persze ez csak egy tanács és nem muszály megfogadni.

2014. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!