Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen előnyei vannak annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen előnyei vannak annak, ha valaki meleg?

Figyelt kérdés

Én is az vagyok, (24F) normális, értelmes válaszokat szeretnék.


Példának okáért egy:

- nem kell aggódni, hogy bárki teherbe esik :)


(u.i.: a frappáns és helytálló válaszokból angol-magyar nyelven youtube videót csinálok:) ) hajrá!!!



2014. febr. 7. 22:10
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
10%
nem kell gumira költeni
2014. febr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
82%
Bocs, de nem fogom ide leírni az ötletemet, hogy aztán te üzletelj vele egy oldalon.
2014. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem áll fel neki, akkor legfeljebb ő lesz a "lány".
2014. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
45%
Nem kell fűteni.
2014. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
10%
Kedve szerint, boldogan élhet.
2014. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
61%

én 25 vagyok és HETERO

én amit jónak látok a melegekben, persze csak bizonyos meleg férfiakban, az a jó öltözködés, a jó izlés

sokszor kikérem egy meleg barátom tippjeit, mert nekem pl. semmifajta ízlésem nincs, puritán barbár hetero vagyok

szeretem továbbá, hogy sok meleg elég érzékeny, intelligens és művelt, jókat lehet velük beszélgetni


NEM szeretem, hogy iszonyatosan szexcentrikusak, és képesek pusztán testekkel szexelni minden érzelem nélkül, de ipari méretekben

nem szeretem ha heteroként rámnyomulnak és olyan pofátlanul, hogy én nem teszem azt nőkkel amiket ők velem

és volt 3 meleg osztálytársam a gimiben, akiknél rosszindulatúbb és gonoszabb embert keveset ismertem

ettől függetlenül vannak melegek, akiket én is csodálok

2014. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
36%
Nincs előnye!!!>:)
2014. febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
33%
Nincs sok baj a prosztatájukkal
2014. febr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
51%
Könnyebben megdughat egy nőt!
2014. febr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
31%
4-es szakadok :DD
2014. febr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!