Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok! Mi alapján dől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Mi alapján dől el, hogy egy lány csak barát számotokra vagy több?

Figyelt kérdés

Ha érdekel a sztori, itt van, de ha csak simán a kérdésre válaszolsz, nekem az is elég. :)


Van egy leszbikus barátnőm, akivel elég szoros lett mostanság a kapcsolatunk, régebben is jóban voltunk, de nem ennyire, viszont nekem már nagyon régóta tetszik, de nem tudom, hogy ő tudna-e valaha is többként tekinteni rám, mint barát.

Aztán az jutott eszembe, hogy ha neki ugyanúgy lányok tetszenek, mint ahogy lányokkal is barátkozik, akkor nem lehetséges, hogy csak az dönti el, hogy ki a barát is ki több, hogy az illető leszbikus-e vagy heteró...? Vagy ez hülyeség? Jó, kell hogy legyen testi vonzalom is, ez tény, tegyük fel, hogy ez nem akadály...

Jó, tudom, hogy vannak leszbikus barátok is, de akkor mitől lesz valaki több mint a másik? Inkább úgy kérdezem, hogy már rögtön az elején tudjátok, hogy ki megy a barátzónába, vagy mindenkinek adtok esélyt, és akivel nem jön össze, az marad barátnak?

Így leírva, hülyeségnek tűnik, de a fejemben nem. :D Szóval, hogy kapcsolat miről szól... szeretik egymást a felek. A barátok is szeretik egymást, ha egymás neméhez vonzódnak, akkor miért ne lehetne több?


(Ja és azért kérdezek, mert bennem minimális leszbikus hajlam van csak, vagyis inkább csak ez a lány, belé beleszerettem, de amúgy máskor még sosem volt ilyen, de alapvetően nyitott vagyok mindenre... Mondhatjuk, hogy biszex vagyok, nem tudom én se pontosan, de mindegy is, a lényeg, hogy tisztán leszbikus biztos nem vagyok, úgyhogy nem biztos, hogy ugyanúgy működök, mint ők, már ha lehet erre valami szabályszerűséget kitalálni egyáltalán...)



2014. febr. 5. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%
Mert ha valamelyik faszi aki neked tetszik nem adja be a répát,akkor jók lesznek a nők is jellemző...
2014. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Te tulajdonképpen miért is vagy itt? :DD
2014. febr. 5. 16:54
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nincs semmiféle "kritérium", aminek meg kéne felelnie egy lánynak is, hogy több lehessen mint barát. Sőt, olyan sincs hogy barátzóna :) Megismerem őket, ha nincs semmiféle klikk akkor nem fognak többet jelenteni.

Vannak akik elkapják az érdeklődésemet, hogy milyenek, és ez általában azt jelenti, hogy minél többet akarok a közelükben lenni és megismerni őket. Na ők azok, akikkel bármikor kipróbálnám, hogy milyen is egy kapcsolatban lenni. Persze ez úgy is átalakulhat, hogy eleinte nem volt semmi különösebb vonzódás irántuk sem fizikailag, sem szellemileg, csak később változtak a dolgok (például mi).

Számomra :)


Teljesen független attól hogy melyik nemhez vonzódnak. Nyilván, amikor hetero lányról van szó, akkor kicsit fájó az ilyesmi, de szépen elfogadom és inkább megismerem pusztán barátként, élvezem a társaságát minden izé nélkül.

2014. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

én kb. 1-2 hónap ismeretség után már biztosra tisztázni tudom, hogy érdekel-e vagy nem, bár tettem már elhamarkodottan embert barátzónába, aztán amint jobban megiertem, lehetett volna esélye (csak sajnos hetero volt az illető).

meg hát ugye egy új ember megismerésénél (ha szingli és nincs a fejére írva a nemi orientációja) nem tudunk sok infót róla, de vonzalom már kialakulhat. ezek után megismered, és ha hetero akkor szopacs és felejtős, ha pedig van benne "ferde hajlam" és a,személyisége is megfog, akkor hajrá.


amúgy a lány, aki bejön neked, ő nyíltan leszbikus? hány évesek vagytok? esetleg osztálytárs?


17,5/L/L

2014. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen igen, ő nyíltan az, 18-ak vagyunk, és igen osztálytárs. :/ Tudom, hogy ez alapból veszélyes terep, de mit csináljak, nem is én lennék, ha nem pont egy ilyen valakibe szeretnék bele... Viszont idén végzünk, szóval már nem sokáig leszünk azok. Csak nagyon jó barátok is vagyunk, és félek, hogy ha kiderülne eltávolodnánk egymástól, és ezzel esetleg őt is bántanám... Ajj, nem tudom, de ez már más téma. :D

És köszönöm a két értelmes választ. :)

2014. febr. 5. 17:17
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbálj vele beszélgetni az egész lány-lány témáról. Nem arra gondolok, hogy elkezdesz jajjgatni mennyire megcsókolnál egy lányt :D Inkább hogy benne mikor és hogyan tudatosult, meg a kételyeid saját magaddal szemben. Találj benne támaszra, ha nyitott a kapcsolatra veled, akkor valamilyen szinten csak elkezd jeleket adni tudatában, hogy mégsem csak a fiúk jöhetnek szóba.
2014. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A Belső értékek sokat jelentenek nekem. Én meleg vagyok, de a lényeg úgyis egy. Fura, megismertem egy hasonló mentalítású srácot, azóta másra sose tudok gondolni.
2014. febr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha csak "kicsit van benned hajlam" akkor a fiúkat (is) szereted ezek szerint.

Egy pasinál hogy dől el, hogy járni akarsz vele, vagy csak a barátként tekintesz rá? Mert ez ugyanúgy megy nemtől függetlenül :)

2014. febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ajj, tudom, de azért reménykedtem, hogy mégsem. :D Egyébként hiába gondolkozok nem tudom megmondani, hogy nálam mitől függ... talán a szexuális vonzalomtól, de hogy az mitől függ, azt viszont tényleg nem tudom, mert nem véltem még szabályszerűséget felfedezni benne, megemnál legalábbis...
2014. febr. 6. 19:15
 10/13 A kérdező kommentje:
*magamnál
2014. febr. 6. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!