Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha a pasi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha a pasi azt mondja nem tud velem mit kezdeni, amikor találkozunk?

Figyelt kérdés
Én próbáltam vele kommunikálni, beszélgetni, és alapból lehet velem beszélgetni. Mosolygós is vagyok, nem vagyok egy befordult majom. Ha nem csókolom vissza (bár vonzódok hozzá), arra is értheti vajon, hogy nem tud velem mit kezdeni? Vagy ti pasik mire, mikor használnátok ezt a kifejezést?

2014. febr. 7. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe az ilyet
2014. febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És ha nem tudom kiverni a fejemből? :(
2014. febr. 7. 22:38
 3/13 anonim válasza:

Verd ki máshonnan...

Vagy használj kalapácsot.....


UI:

Szerintem azt jelenti nem annyira szeret!

2014. febr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De ez még csak ismerkedési szakasz...
2014. febr. 9. 00:27
 5/13 rododendron ***** válasza:
ez csak kifogás, nem érdekled eléggé :/ tudom nehéz elfogadni de teljesen felesleges időt és energiát pazarolnod rá. próbálj meg valaki mást találni.
2014. febr. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 rododendron ***** válasza:
ez a szöveg pont olyan mint amikor valaki azt mondja hogy most nem vágyom kapcsolatra és rá két hétre mással látod
2014. febr. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
keltsd fel az érdeklôdését...
2014. febr. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudom hülye kérdés, de hogyan kelthetném fel? :( Mármint pasik esetében van valami, ami biztosan felkelti az érdeklődésüket?
2014. febr. 11. 01:17
 9/13 anonim ***** válasza:
igen van. aranyosság kedvesség, s csak ôfelé mutatot enhye ribiség. (hangsúlyozom, hogy azt csak ôfelé)
2014. febr. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Pedig aranyosnak és kedvesnek mondanak. Mondjuk ő valamiért nem ilyennek lát...
2014. febr. 11. 02:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!