Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg vagyok és ugye köztudott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok és ugye köztudott hogy a melegek jól kijönnek a lányokkal, nekem mégsincs olyan lány-melegsrác barát kapcsolatom, velem lehet a baj? 18/F

Figyelt kérdés
asd meleg

2014. febr. 7. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Én már teljesen megzavarodtam!


A meleg fiú miért lányokkal akar kapcsolatot. Akkor szerintem az nem is meleg, bármennyire divatozik ezzel a szóval.

2014. febr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Én nem értem miért lenne törvényszerű, hogy a lányokkal kell barátilag jól kijönnöd...Azzal barátkozz, aki szimpatikus. Ennyi.
2014. febr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Ez csak egy hülye sztereotípia, hogy a melegek jól kijönnek a lányokkal. Van, amelyik igen, van olyan hetero srác is, aki jól kijön a lányokkal, ne érezd magad hülyén, mert nem férsz bele a társadalom által ostobán kiosztogatott kis dobozokba :)
2014. febr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

köztudott, hogy a szterotípiákkal van a baj ;

9

2014. febr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Figyi. Középsulis vagy.. én is így voltam ezzel.

Aztán kiderült.. ezt csak azér mondják, mert a gesztusaidból le lehet szűrni hogy semlegesként tekintesz a csajokra s emiatt zsongnak úgy körbe.. ha nem is vetted még észre, utalag rájössz.

2014. febr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
tévedés. én meleg vagyok, és a csajok még barátság szempontjából SEM érdekelnek. abszolúte hidegen hagynak, csak a srácok érdekelnek, még barátoknak is.
2014. febr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Wow, köszi a kommenteket. Sokat segítettetek :) <3 all
2014. febr. 8. 21:42
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Én is meleg vagyok és engem sem érdekelnek,csak a srácok...!!!)))
2014. febr. 9. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem sincsen igazi lánybarátom. Kijövök velük, el tudunk beszélgetni, és nem is bánnám ha lenne, de valahogy úgy alakult hogy csak fiú (és szinte csak hetero) haverjaim vannak. Mondjuk rajtam sem látszik, hogy meleg lennék :)

24f

2014. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én meg mindigis szerettem volna egy meleg fiú barátot :)

írj privit :)

22L

2014. febr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!