Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik ha egy csajjal régebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ha egy csajjal régebben azért nem jöttetek össze mert nem vonzodtatok hozzá, mert külsőre nem jött be, de belsőre arcra igen és most lefogyott a csaj. Adnátok neki esélyt?

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 14:04
 1/4 anonim válasza:
én lány vagyok, de velemenyem szerint ha a sracnak nem tetszem ugy ahogy vagyok, csak az utan kellenek neki hogy megvaltoztam, akkor az illeto eleg felszines...
2014. febr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. miért lenne az? miért jöjjön össze olyannal, aki nem tetszik neki? hogy ne érezze jól magát mellette? senki sem akar olyan kapcsolatot
2014. febr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges. De itt nem 5-6 kilóról, hanem mondjuk 40-ről beszélünk.
2014. febr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem is fogyás után környékezett meg egy felszínes pasi , vékonyabban sem voltam neki elég jó , de persze nem mindenki olyan ,nem minden eset egyforma .


De mondjuk ,ha tetszik most meg minden , ha meghízna megint dobnád ?

2014. febr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!