Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan lökött csaj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan lökött csaj, mint én? A randizás gondolatára is kilel a hideg .

Figyelt kérdés
Ez önbizalom kérdése , gátlásosság vagy mitől van ?

2014. febr. 8. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, biztos vannak még hozzád hasonlók. :)

Ez szerintem mindkettő amit írtál.

Biztos nehezen nyílsz meg mások előtt és nehezen találod meg a közös nevezőt a másikkal és ezért ráz ki a hideg a randi gondolatától.

2014. febr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. febr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

- Franc akar megfelelni a másiknak. Ha tetszek neki, a mindennapi cuccaimban is tetszeni fogok neki. Így a ruha és mink/haj miatti para kilőve.

- Legszívesebben mozgalmas helyre megyek, például vidámpark vagy koncert, így a kínos csönd és témahiány is kilőve.

- Van még, amiért az emberek paráznak? Nem jut mos más eszembe.

2014. febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

:( Hát míg szűz voltam ,akkor attól féltem,hogy mikor kiderül ,nagy "szégyen" lesz , és nem is mertem nagyon pasikra gondolni ,vagy közeledni meg ilyenek .


Aztán persze le is vágta az első és nagyon ,de nagyon bunkó volt , ő kb így utólag csak arra volt jó az életemben ,hogy megtörjön a jég és ,hogy elhárítsa a kis "titkomat" , mást nem volt hajlandó adni , érzelmeket még véletlenül sem .


Aztán ,mással megint a meggyötört lelkem , önbizalmam okozott gondot és sok fájdalmat okozunk egymásnak , végül csak mégtöbb keserűséggel teltem meg , és már igen csak kételkedek abban ,hogy én valalkinek lehetek a NŐ így csupa nagy betűvel .


Szóval én akarom hinni,hogy lesz majd normális , rendes kapcsolatom majd egy férfival ,de ki tudja mikor és kivel és hogy mikor heverem ki igazán az eddigieket .


Na nem nyávogok itt többet . Kipanaszkodtam magam mára . Majd fejlődésemen dolgozok , önértékelés , önbizalom . Mindenkinek szép napot ! :)

2014. febr. 8. 13:41
 5/8 anonim ***** válasza:
ez gyorsan ment. 22 perc alatt főnix madár módjára sikerült feltámadnod poraidból!
2014. febr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

:D Hát ez egy folyamatos dolog nálam , tudom mit kell tennem,milyen irányba kell fejlődnöm . Egyszerűbb mondani és gondolni ,mint meg is tenni .


Kicsit kivagyok és sokat agyalok , sokszor érzem ,hogy más nők jobbak nálam ,mert azokkal máshogy bántak és azok méltóbbak voltak nálam .

Persze ez hülyeség , csak egy olyan lánynak aki sosem volt a férfiak érdeklődésének tárgya ,meg 2 x pofára is ejtették , meg mégegyszer valamennyire a saját hibájából , akkor kb arra jutottam,hogy én csak hülyének vagyok jó meg-vagy pótléknak .


De próbálok tanulni ezekből az esetekből és fejlődni ,változni . Demoralizáló szinglinek lenni ,mikor másokra meg tapadnak mint legyek a sz*rkupacra . Még mélyebbre süllyeszti az önbizalmam .


Mindegy próbálok jól kinézni , jól lenni .

2014. febr. 8. 14:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezért is írtam privátban, hogy beszélgessünk.

Nem a bugyidba akarok nyúlni hanem barátkozni, ismerkedni, de még válaszra sem méltattál.

Ménnél több emberrel beszélsz annál több tapasztalatot gyűjtesz, de látom teljesen magadba fordultál és így várod a csodát.

2014. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ketten is írtatok privátoot , köszönöm a figyelmességeteket .


Azért nem válaszolta egy privát üzenetre sem , nektek akik azt kínáltátok ,hogy beszélgessünk,mert valahogy nem láttam értelmét . Volt pár férfi akikkel neten társalogtam és nem hinném ,hogy előbbre jutottam .


Amit tudok saját tapasztalataimból az az hogy kisebbségi komplekszusom van , komoly önértékelési zavaraim és önbizalom hiányom , amire pedig rájöttem az az hogy akármennyire is várom mástól ,hogy megváltoztasson csak én tudom saját magam megváltoztatni .

2014. febr. 8. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!