Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt meg hogy? :O -->

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy..még szűz vagyok,de már 2-2,5 ujjnyira kitágítottam magam.Elővettem egy vibrátort,aminek az eleje belemegy a hüvelyembe,de egy bizonyos pontnál tovább már nem bírom tolni,mert fáj.Ez miért van?Első alkalomnál is előfordulhat?
2009. dec. 7. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy a szűzhártya?:O
2009. dec. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ott a szűzhártyád van -.-
2009. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2009. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Minek tágítgatod magad? Nem jó az úgy ahogy van? Majd lesz egy fiú aki rendesen kitágít akkor lesz ám ááááááúúúúúú!!!

De az lesz a legjobb! :) 22/L

2009. dec. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ne tágítgassad már magad. majd a fiúd kezelésbe vesz. petting, stb, és fogsz tágulni.
2009. dec. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!