Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitséég! Ráirjak vagy ne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitséég! Ráirjak vagy ne? Megismerkedtem egy nagyon helyes fiúval aki nagyon tetszik nekem. Egyszer beszéltünk is.

Figyelt kérdés
csináltam eggy áll fb-t és azon ráirtam ő persze kérdezte ki vagyok igazából én persze nem mondtam el(igen most utolag tudom nagy hujeseg volt) most attól félek hogyha ráirok akkor rájön, hogy én voltam. MOst mit tegyek nekem nagyon tetszik szó szerint bele vagyok zúgva..

2014. febr. 8. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írj rá. :)
2014. febr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Írj rá:)

Kérj segítséget tőle valamiben,esetleg tanácsot (mondjuk tanulásban,vagy bármiben)

Legyen egy fő okod,hogy ráírj.A szia,mizu cucc már gáz és rosszul jöhetsz ki belőle.

Ha konkrétan előállsz valami indokkal akkor utána elkezdhettek beszélgetni és alakul a dolog.

Legyél kedves és barátságos.

2014. febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá:) de valami helyesírási segítséget kapcsolj be, mert falra fog mászni az írásodtól. Nem kötsög vagyok, csak próbálok segíteni.
2014. febr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!