Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel magyaraznatok azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel magyaraznatok azt, hogy egy 33 eves vigkedelyu, mosolygos pasi mindenkivel baratsagos, csak velem nem, pedig ezelott 3 evvel bejottem neki?

Figyelt kérdés
21 vagyok es nem ertem a viselkedeset, mivel regebben tetszettem neki. Nem mondanam felenknek, de elegge erdekes, hogy barkivel szivesen beszel, akarkivel kepes kedvesen viselkedni, hulyeskedni, nekem meg van, hogy nem is koszon
2014. febr. 8. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túlságosan tapadsz rá, ö nem akar töled semmit, és másként nem tud megszabadulni töled.
2014. febr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy azért ilyen ,mert még mindíg bejössz neki ,csak valami miatt kerülni szeretne téged .
2014. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán mert mát elutasítottad, ezen nem lehet könnyen túllépni
2014. febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Soha eletemben nem szoltam hozza magamtol, 3 ev alatt 3x beszeltunk, akkor is max 3 percet. Semmi kapcsolatban nem vagyok vele azon kivul, hogy facebookon ismerosok vagyunk. Hogy lennek igy tapados? :))
2014. febr. 8. 15:46
 5/8 A kérdező kommentje:
Mas csaj is utasitotta vissza, pofozta fel, megis vele mai napig kedves, mai napig jo viszonyban van vele. Es nem lehet azt mondani, hogy rideg vagyok, mert en is barkivel elviccelodok, akin latom, hogy szivesen beszel velem. Es nem utasitotta vissza durvan, paraszt modon + eleg sok csajjal volt mar, es gondolom sokan kikosaraztak...
2014. febr. 8. 15:50
 6/8 anonim ***** válasza:
egyszer nem szóltál hozzá magadtól? lehet, hogy nem vagy vele túl kedves.
2014. febr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
erre azért elég nehéz válaszolni. ahány ember annyi személyiség annyiféle válasz jöhetne a kérdésre. ha magamból indulok ki akkor simán meglehet, hogy nagyon tetszel neki és ezért direkt nem szól hozzád. de ez is annak függvénye, hogy milyen passzban vagyok. leszögezem, hogy az én teóriámnak kicsi az esélye, sokkal inkább az lehet, hogy egyszerűen nem vagy neki szimpatikus és inkább kerül.
2014. febr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha egyszer tetszettem neki, akkor hogy nem vagyok szimpatikus neki?
2014. febr. 8. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!