Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő nemet mond a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nemet mond a pasinak és ő elmegy akkor a pasi nem kitartó. De ha tovább küzd akkor meg zaklatja a nőt. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Egyszer így egyszer úgy?

Ha nemet mond egy nő ismerkedéskor és a pasi nem megy utána akkor ő egy lúzer mert nem képes küzdeni.

De ha meg küzd és megy utána akkor meg zaklatja a nőt.

Mi ez?Ezt komolyan gondolják az emberek?Egyszer küzdjön egyszer ne mert a nők nem képesek normálisan dönteni?


2014. febr. 7. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha a nő határozottan nemet mond, akkor hagyni kell. Ha látod, hogy csak kéreti magát, akkor próbálkozhatsz tovább.
2014. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem ez helyzettől és személyektől is függ.

Volt már, hogy így tettem próbára az illető úriembert: vajon valóban érdeklem-e, keres-e engem, rögtön feladja-e? De nagyon lényeges ebben az esetben, hogy ő egyébként igazán érdekelt engem, rokonszenves volt. (Egyébként igen, "jött utánam", nem kis örömemre...)

Teljesen más a helyzet, ha egy olyasvalakiről van szó, aki kifejezetten taszít, és bár szép szóval -- tehát nem durván! -- megmondom neki, hogy nem, csak nem lehet levakarni. Igen, ez zaklatás.

Ennyi. És nem pedig arról van szó, hogy "nem vagyok képes normálisan döntetni"!

2014. febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
A nők elvárják, h gondolatolvasók legyünk, és kitaláljuk, mit jelent náluk a nem szó.
2014. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Ha valaki abszolút nem tart vonzónak egy másikat, akkor egyértelműen nemet mond. Nem vagy az esetem, kész és pont. Itt nem kell küzdeni, mert nincs miért. Amennyiben a próbálkozó illető ezt nem érti meg és tovább keresi és próbálkozik a nőnél, mikor a nő többször is kijelenti ez alatt, hogy hagyja békén, mert nem kell neki, akkor az már zaklatás.

Ha a nő nem mond egyértelműen nemet, csak éppen most nem aktuális, vagy nem igazán tudja, hogy mit is szeretne abban a pillanatban az illetőtől vagy nem egyből akar valamit, de kedveli, szimpatikus neki a próbálkozó fél, akkor érdemes próbálkozni. Mert akkor előbb-utóbb elérheti a célját.

Mit nem lehet ezen érteni?

2014. febr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

"Ha a nő nem mond egyértelműen nemet, csak éppen most nem aktuális, vagy nem igazán tudja, hogy mit is szeretne abban a pillanatban az illetőtől vagy nem egyből akar valamit, de kedveli, szimpatikus neki a próbálkozó fél, akkor érdemes próbálkozni."

Ezeket akkor is szoktátok mondani, ha csúnyának találjátok az illetőt, csak nem akarjátok megbántani. Tehát ilyenkor se lehet tudni, h mitévők legyünk.

2014. febr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%

Ha egy pasi lekever egy pofont egy nőnek, akkor az egy utolsó nőverő görény, de ha egy csaj pofoz fel egy pasit, akkor az tökös csaj. Hogy is van ez?

Szóval vedd tudomásul hogy egy feminista világban élünk, ahol férfiként tök mindegy hogy mit gondolsz, meg hogy a csaj igent vagy nemet mond, majd utólag kitalálja és úgy lesz. Te csak másodrendű lény lehetsz.

2014. febr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

És ilyenkor egy határozott és tudatos férfi megkérdezi, hogy ez most egy olyan dolog, hogy nem kellek neked, csak nem akarsz megbántani vagy most tényleg hagyjuk, de azért szimpatikusnak tartasz és később újra próbálkozhatok?

És amúgy ezt lehet érezni, lehet látni egy nőn, hogy kegyes hazugságot visz véghez, csak ne bántsa meg a másikat, vagy tényleg úgy is gondolja. Vagy aki ezt nem ismeri fel, akkor vegye a lapot ilyenkor és egy kis idő múlva próbálkozzon újra.

De azért szerintem ha valaki egyértelműen nemet mond, akkor nem igen kéne küzdeni, nem? És akkor nincs szó róla, hogy nem kitartó az illető, ha egyértelműen elküldték a melegebb éghajlatra.

2014. febr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"És ilyenkor egy határozott és tudatos férfi megkérdezi, hogy ez most egy olyan dolog, hogy nem kellek neked, csak nem akarsz megbántani vagy most tényleg hagyjuk, de azért szimpatikusnak tartasz és később újra próbálkozhatok?"

Egy nő pedig egy ilyen kérdésre soha nem válaszol őszintén.


"És amúgy ezt lehet érezni, lehet látni egy nőn, hogy kegyes hazugságot visz véghez, csak ne bántsa meg a másikat, vagy tényleg úgy is gondolja."

Nem lehet. Legfeljebb sejteni lehet abból, ha mindig minden nő ugyanezt mondja.

2014. febr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Egy nő pedig egy ilyen kérdésre soha nem válaszol őszintén. "

Ne általánosíts!

Nem egy férfit utasítottam már el. Van, akit finoman, mert normális volt és van, aki már-már a zaklatás fogalmát merítette ki, azt meg határozottan!

És szerintem rajtam kívül is nem egy nő van, aki tudja, hogy mit akar vagy mit nem akar és azt egyértelműen közli.

Amúgy a jelenlegi párom, akivel évek óta vagyunk együtt, ő az a bizonyos kitartó ember volt. De nem mondtam neki egyértelműen nemet, ugyanis akkor, amikor megismertem, valóban nem akartam komoly kapcsolatot egy korábbi csalódás miatt, de a szavaimból, a tetteimből tudta, hogy tetszik nekem, vonzónak tartom, éppen ezért keresett és meg is kapott.

És nem mondom, hogy nincsenek olyan nők, akik tényleg sokszor nem tudják, hogy mit akarnak, de szerintem nem kell mindjárt a nőket lehordani, hogy ők nem tudnak normálisan dönteni, mert ugyanannyi férfi van a világon, aki meg nem érti a jeleket, a szavakat vagy a tetteket.

Ha valakit egyértelműen, határozottan elküldenek, onnan tovább kell lépni. Akit meg nem küldenek el egyértelműen, ott meg lehet próbálkozni és max., ha több próbálkozás után sem, akkor is tovább lehet lépni.

2014. febr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te lehet, h így működsz, viszont ebben tényleg nem lehet általánosítani. Van olyan nő, aki mindenkit finoman küld el, azt is, akitől szabályosan undorodik, és van olyan is, aki azt is elküldi melegebb éghajlatra, akihez amúgy vonzódik, csak talán még ő se jött rá.
2014. febr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!