Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még valami köztünk egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még valami köztünk egy olyan sráccal aki szexelni akart velem de lett csaja és most meg nem is beszél velem?

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
igen
2014. febr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és például mi ? mert én meg szeretnék most szexet vele
2014. febr. 8. 17:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem. akadj le róla
2014. febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze. Szépen félredug veled. Ez megy manapság.
2014. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
csak idő kérdése, és megrak téged
2014. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de nem beszél már velem és bunkó is mióta lett csaja de mikor meg lát nem is akarja hogy észre vegyem nem értem miért
2014. febr. 8. 17:18
 7/10 anonim ***** válasza:

Jaj ,minek neked ez .


Régen csak arra kellettél , most csaja van ,te meg azzal szeretnéd megfogni ,mnert tudod ,hogy azt akarta tőled .


Mire jó ez neked . Én csürtem csavartam a szex dolgot és akkor is csak arra kellenék meg kellettem , csak magamnak ártok ezzel , ha nincs érzelem ezzel nem is lesz kiváltva.

2014. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Te még ezek után tepersz utána? Nálam már ott megakadt volna a dolog, hogy csak szexet akar, de hogy utána még neki áll fölljebb, te meg elkeseredj...

De ha ennyire meg akarod kapni, akkor hajrá. Ha nem vagy csúf, meglesz. Kérdés mennyire fogod utána bánni...

2014. febr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
NEM.
2014. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a másik csaj engedi seggbe is...
2014. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!