Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok tul joba már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok tul joba már egy sráccal. Régen még inkább, régen szerelmes voltam belé, párszor voltam fenn nála már nem akar semmit tölem, hogy vegyem rá hogy jöjjön el hozzám de nem szexelni csak dumálni?

Figyelt kérdés
multkor kedves volt velem telon..najon hiányzik a társasága..:(szerizem..némi vonzodádssal egybe kötve..és ö tudja najon jol..
2008. szept. 13. 23:15
 1/5 A kérdező kommentje:
de mikor nála voltam ne volt szex csak petting sajni:(:)
2008. szept. 13. 23:16
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinál egy ember, ha szereti a másikat? érezteti vele, megmondja neki.
2008. szept. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
már mondtam de ö nem érez semmit se..sose szeretett:S
2008. szept. 13. 23:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbálsz vele beszélgetni, (személyesen vagy msn-en), de direktben vagy burkoltan (de meggyőzően!) közlöd, hogy csak barátságot, beszélgetést szeretnél, csak a társasága hiányzik. Ahhoz viszont, hogy ezt meggyőzően közölni tudd, először MAGADAT kell meggyőzni, hogy tényleg csak ezt szeretnéd, és nem többet. Sajnos a vágyat újra fellobbanthatja, ha gyakran látod az illetőt - gondolkozz el azon, hogy megéri-e húzni magad előtt a mézesmadzagot, amikor nyilvánvaló, hogy nem jön Veled össze a srác. (Ha akart volna, akkor már összejöttetek volna.)

A "csak úgy" (együttjárás nélküli) pettingelést, szexet nem javasom, mert ha egy srác azt megkapja anélkül, hogy "el kellene köteleződnie" a lány mellett, azaz úgy, hogy nem jár vele; akkor nem fog előrehaladni a kapcsolat, és a szerelmes fél egyfajta mocsárba ragad. Tévhit, hogy az eféle hajlandósággal meg lehet hódítani valakit, aki amúgy nem hajlik arra, hogy a másik féllel kapcsolatot létesítsen.

Hypathia

2008. szept. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tévhit, én pl sosem melegszek bele egy kapcsolatba, amíg szexre nem került a sor, zsákbamacskát nem veszek. Előbb ki kell próbálni a másikat, rossz szex tönkreteszi a kapcsolatot és akkor hat igazán a belső méreg, sajnos volt olyanban is részem.


Amúgy ezen legjobb, ha továbblépsz, fiatal vagy és valószínűleg nem is olyan rossz csaj, ha egy srácnál jó vagy ilyesmire.

2008. szept. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!