Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret?

Figyelt kérdés
Tanácsot szeretnék kérni.14 éves vagyok, az utolsó évem van általánosban.3 éve tetszik egy fiú, akin rendszerint nem tudok kiigazodni (általában aranyos és jó fej viszont van hogy észre sem vesz). Pár napja megtudta, hogy tetszik nekem, viszont a kapcsolatunk semmit nem változott. Ugyanolyan aranyos és rendes viszont a dolgot fel sem hoztuk. Nem tudom mi lehet. Vajon szeret, vagy nem? Mindig ökörködünk és szórakozunk együtt, annyira aranyos. Mégis nem tudom erre az egész dologra hogy tekintsek. Mióta megtudta, mondom a kapcsolatunk nem lett rosszabb, de nem is tett semmi közeledést. Szerintetek szeret?
2014. febr. 8. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Push and pull tecnika a srác részéről. Olvass szakirodalmat!
2014. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*technika
2014. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Húzd meg, ereszd meg (Push and Pull)


Húzd meg, ereszd meg (Push and Pull) technika jól alkalmazható a vonzalomkeltésben. A lányt ugyanis folyton bizonytalanságban tartod. Nem érezheti azt, hogy már megnyert téged, és nem kell, hogy tovább dolgozzon.


Egy-egy cselekedeteddel adsz neki valami (ez történhet akár szóban vagy tényleges cselekedettel), egy másikkal meg elveszel tőle valamit (pl. megvonod a figyelmet tőle, csipkelődő megjegyzést teszel, stb.).


Akkor csinálod jól, ha természetesnek hat az egész, és a két dolog egyensúlyban van. Ha valamelyik részt túlzásba viszed, akkor a vonzalom csökkenhet, vagy ha eltúloztad az eltolás (push) részét, akkor a lány megsértődhet.


A kezdőknek érdemes először pici dinamikával kezdeni (csak apró csipkelődés, csak apró érdeklődési jelek és jutalmazás), és folyamatosan az idő folyamán, kalibrálni, hogy mi az ami egy adott szituációban még elmegy."


Videó itt:

youtube.com/watch?v=1hD2Rsh6988

2014. febr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. febr. 8. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!