Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom nem szeret nyalni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem szeret nyalni, de én szeretem, így is lehet jó a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 10:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ha ki tud máshogyan is elégiteni, akkor lehet
2014. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
én vagyok a lány. Szeretem az orálist adni és kapni is, bár nem mondom, hogy az a legfőbb és órákig csak ezt művelném/fogadnám, de azért van egy minimális szint ami igazán jól esik. Azt mondja, hogy ha nagyon szeretném megteszi,de nem szereti csinálni :( mi lehet a baj?
2014. febr. 2. 10:56
 3/21 anonim válasza:
én szivesen segítek rajtad ha gondolod,hány éves vagy?
2014. febr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
lényegtelen infó,h én vagyok a lány a nyalás szó után, ezt benéztem :D
2014. febr. 2. 10:56
 5/21 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem szereti csinálni.

Az, hogy miért azt ő tudja neked elmondani, erről őt kéne megkérdezni :)

2014. febr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

egyszerűen csak nem szereti. én meg lenyelni nem szeretem. de azért a kettő között van különbség.

Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy más aki így járt meddig "bírták" együtt? Ha szeretem ha nyalnak, vajon meg tudok erről feledkezni, és jó lehet a szex anélkül is?

2014. febr. 2. 11:00
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet jó a szex, mondjuk ha rendesen meg tud dugni. De azért egy jó nyalás...:) Mármint én fiú vagyok, de eddig minden nő igényelte a nyalást, pláne hosszabb együttlét után. Szerintem egy darabig elmegy a dolog, de egyre növekedni fog benned az igény. Én azt mondom, hogy hosszú távon nem biztos hogy jó lesz neked. Kapsz majd egy halom ajánlatot perverz, magukat nyalóistennek tituláló embertől, el kellene gondolkoznod a váltáson szerintem. De azért ez elég nehéz dolog.
2014. febr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%
Csak ha kinyalod a valagamat kerdezo, akkor nyallak ki en is:-)
2014. febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy olyan igényed, ami idővel egyre erősebb lesz a kielégítetlensége miatt. Igen, okozhat gondokat. Ezt feltétlenül beszéljétek meg. A legjobb persze az lenne ha időnként azért megemberelné magát, és elvinne a csúcsra így is.
2014. febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
ja,azt hozzáteszem, hogy úgy még sosem mentem el, nagyon a közelében sem voltam. tehát nem vagyok vmi függő, de egy pici-pár perc előjáték az igen jól tud esni
2014. febr. 2. 11:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!