Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem? Mit érzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Mit érzek?

Figyelt kérdés

mi történt velem?

van egy fiú aki tetszik,két osztállyal fölöttem jár,és 1,5 évvel idősebb. ha meglátom leblokkolok,és semmit nem tudok csinálni. minden reggel kint ülök a folyosó padján és figyelem azt hogy mikor érkezik. jó érzés látni. otthon is csomót gondolok rá,este elalvás előtt is néha.

mégis érzem hogy sosem fogom megszerezni,mert szerintem csúnya vagyok és úgy érzem hogy erre még nem állok készen

de az is felvidítana ha tudná ki vagyok,vagy beszélhetnénk,de nem merek közeledni,félek a kudarctól

párszor láttam hogy engem/minket nézett a barátnőmmel, a barátnőm elvileg sokszor látja

mi van velem?? ezt nem tudom. segítsetek kérlek!



2014. febr. 8. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Tetszik neked.
2014. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jó,azt tudom de miért van az,hogy nem vagyok biztos magamban? azt sem tudom,mit érzek..
2014. febr. 9. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!