Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire mondják, h. meg van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire mondják, h. meg van a kémia 2 ember között, v. h. izzik köztük a levegő?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Elég egy pillantás...és tudod a másokról,h Ő az igazi,és Ő is ugyanígy van ezzel...szavak nélkül is megértik egymást.
2012. febr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A kettő nem ugyan az.

Az elsőt arra mondják, hogy későbbiek folyamán, kialakulhat köztük egy kapcsolat.

Ez általában az első találkozás során kiderül, látvány, beszélgetés, és összkép alapján.

A másodikat arra mondják, ha két ember között, általában első látásra érzelmi kötődés jön létre mindkét fél részéről.

2012. febr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2012. febr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milyen jelei vannak ennek? Honnan látszik ez?
2012. febr. 24. 11:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer éreztem ilyet, hogy izzott a levegő. Korábban azt hittem, hogy már rengetegszer éreztem ezt az érzést, de nem... ilyen erősen még soha nem éreztem. Nagyon nehéz lenne leírni, de rám csak úgy hirtelen rám tört, amint megláttam, és ő is ugyanezt érezte (tudom, mert már beszéltünk erről), és egyébként is látszott rajta, még életemben nem láttam férfin ilyen vágyódást, vagy nem is tudom minek mondjam... Pedig egyébként mindkettőnknek kapcsolata van, több éve, imádom a barátomat, és mégis ezt éreztem. Hát ez van... :) Mondjuk ezzel a sráccal már nem tartom a kapcsolatot semmilyen formában, szóval kizártam az életemből.

Ha egyszer érzel ilyet, majd megérted. :)

2012. febr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 asdface ***** válasza:

Mint az előző. Nekem is most ilyen izzás van egy lánnyal. Én úgy érzem,hogy minden pillanatot élvezek vele. Ha szomorkodik,akkor is örülök,hogy vele lehetek. Ha egy szót sem szólunk egymáshoz,akkor olyan mélyen néz a szemembe,hogy szinte érzem azt,hogy ... le se tudom írni. :D

Ami nekem feltünt,hogy olyan dolgokon is nevet,ami szerintem sem vicces,más szerint meg... :D

A külső szemlélőkről pedig annyi,hogy mikor először találkoztunk (még képen sem láttam),akkor megkérdezték mióta ismerjük egymást,hogy ilyen jóban vagyunk,ránk szóltak,hogy egy kicsit csituljunk. Azt is megjegyzik,hogy ő nem ilyen szokott lenni,csak amikor ott vagyok. A furcsa,amit csak én vettem észre és egészbiztos,hogy a többiek sem szándékosan,hanem ösztönösen csinálják,hogy teret hagynak nekünk, nem zavar minket,pedig szó sincs ilyenről,hogy bárki zavarna. :)

Nagyon jó érzés! Csak ne lenne annyira bizonytalan... :)

2012. febr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 27. 09:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Dugnának egymással
2014. júl. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!