Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha beleszerettem egy pap srácba?

Figyelt kérdés

Mondhatni még annyira nem is férfi, hisz idén lesz 26, szóval még csak 25 éves. A vonaton beszélgettünk, bejelöltük egymást facebookon (igen, hülyén hangzik :D) és azóta is sokszor beszéltünk már. Egy baj van, hogy ő római katolikus pap, tehát nem lehet se barátnője, felesége, gyereke. Nem tudom eldönteni, hogy most ő alapból ilyen rendes velem, mint mindenkivel, vagy azért, mert érdeklődik irántam? Mi lesz, ha megszegi a cölibátusát? (ez csak egy feltételezés)

azt hiszem, szerelmes vagyok belé.


2014. febr. 8. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Halálos bunt kovet el ami alol csak a papa oldozhatja fel
2014. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Ne keverjük a vonzódás fogalmát a szerelemmel. Nagy különbség van a kettő között. Lehetséges, hogy egy olyan nő vagy, akit régen értek ingerek és bókok férfiak részéről. Jött egy kedves ember és máris pilangók repkedését érzed a gyomrodban.
2014. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
értem miért csak az lehet szent ember aki nőtlen,mert a nő maga az ördög.:D minden tiszta.
2014. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A papok is csak emberek, néha megbotlanak és ugyanúgy gyónnak ilyenkor a lelkivezetőjüknek, mint bárki más. Benne van a pakliban. Viszont ha ez a hívatása, tudta, miről mond le, szerintem ezt fogadd el és maradjon meg ez az állapot, ami jelenleg is van. :)
2014. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy a cölibátus egy hülyeség és még csak nem is igazán írás szerint való... de a vallása dogmái szerint halálos bűnt követne el, ha megszegné. Ezért ezt tessék tiszteletben tartani és nem úgy tekinteni rá.
2014. febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ő egy olyan utat választott, ahol nem lehet párja. Megértem, hogy vonzódsz hozzá, a papok jó emberek, én nagyon szeretek velük beszélgetni. Értenek az emberekhez, lényegében pszichológusként is lehet rájuk tekinteni.

De már döntött, mikor ezt a hivatást választotta és erre tette fel az életét, ezt tiszteletben kellene tartani.

Viszont az ismerősei között lehet hasonló beállítottságú, rendes férfi, akit nem köt eskü, aki majd feleséget szeretne. A papokon keresztül értékes embereket lehet megismerni és hátha köztük találsz valakit, aki szintén ilyen nagy hatással lesz rád.

2014. febr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Betti, te vagy az?

Amúgy nyugi, idővel elmúlik ez a szerelem.

2014. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!