Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent, amikor nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent, amikor nem is ismer?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a sulimbam, aki az évfolyamtársam és ha arra nézek akkor észre veszem, hogy néz engem... Nem tudom hogy miért, mert amúgy nem is ismerjük egymást közelről, de át szokott jönni az osztálytársaimhoz beszélgetni, és úgy már azért beszélgettünk pár szót. Lehet hogy azért néz mert van rajtam egy kínos pont, vagy esetleg tetszem neki? Vagy az is lehet, hogy éppen pont mást néz, de akkor vagy 3-4 méterről mért néz egyenesen a szemembe? Amúgy ő már egy ideje tetszik nekem, de nem tudja senki. Mért nézhet?
2014. febr. 9. 12:37
 1/2 Rékcsi ***** válasza:
Kérdezd meg h miért néz, de mosolyogj mellé. Lehet h tetszel neki csak nem mer közeledni. Hány évesek vagytok?
2014. febr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
14 :) de én sem igazán merném meg :/
2014. febr. 9. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!