Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Tetszik a egyik osztálytársam már több mint 2 éve. Most a napokban tudta meg, hogy tetszik nekem, de a kapcsolatunk semmit nem változott.(Talán kicsit többet beszélünk és nagyon rendes) Nagyon kedves és aranyos, de semmi. Még mindig nagyon nagyon jóba vagyunk. Szerintetek szeret csak nem meri bevallani, vagy nem kellek neki? Mit gondoltok erről? Próbáljam meg így év végére még ezt a "kapcsolatot" ? Ha igen, tudnátok valami tippet adni, hogyan szerezhetném meg?
2014. febr. 9. 17:21
 1/2 anonim válasza:
szia hasonlo helyzetben vagyok mindenkepp probald meg egy 15 eves lany
2014. febr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia :) Nagyon szépen köszönöm a tanácsot, megteszek mindent.
2014. febr. 9. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!