Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Veletek történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Veletek történt már ilyen? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
Noss még régebben megismerkedtem egy lánnyal ,kikosarazott azóta jó barátok vagyuk .Egyik nap elmondtam az egyik legjobb haveromnak hogy kikosarazott azóta mindig vele lóg feljárnak egymáshoz és nagyon valószínű hogy össze is fognak jönni...A többi haverom értemetlen ****nekik ezt nem mondhatom el ezért itt kérdeztem meg .

2014. febr. 9. 17:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy a lány még mindig tetszik de ő nem tud róla ...
2014. febr. 9. 17:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudsz csinálni semmit. Téged kikosarazott, lehet, hogy a haverod tetszik neki.
2014. febr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik barátnőm jött össze hasonló módon egy pasival, de egyikükre sem haragszom, nagyon jól összeillenek. Mindketten őszinték voltak, a srác is közölte velem, hogy nem érez irántam többet vágynál, a csaj is csak a visszautasításom után döbbent rá, hogy neki kell az a pasi.

Pár évig ciki volt összefutnom velük, aztán eltűntünk egymás életéből. Most még csak azt sem tudom, hol élnek. Utolsó híreim szerint esküvő és gyerek is volt. Tiszta szívből tudok örülni ennek, az affér után pár hónappal később már én is találtam valaki mást.

2014. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"A többi haverom értemetlen ****nekik ezt nem mondhatom el ezért itt kérdeztem meg ."

Itt sincs olyan sok értelmes ember xD

2014. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!