Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon féltékeny vagyok a...

Nagyon féltékeny vagyok a legjobb barátnőmre! Teljesen elveszítem az önbizalmam mellette. Ti mit tennétek ebben a helyzetben (bőv. Lent)? :S

Figyelt kérdés

15 évesek vagyunk mindketten. Igaz, hogy nekem sokkal jobb az alakom (ő elég duci), de egyszerűen olyan szép az arca, meg úgy mindene, hogy elveszek mellette. A haja is nagyon gyönyörű, olyan, mint egy ilyen fodrászreklámos csajnak. :'( Meg a cuccai is sokkal jobbak, és jól állnak neki. Aranyos is meg kedves is nagyon, soha nem dörgöli senkinek az orra alá, hogy milyen szép, tök szerény meg minden, és a fiúk is mind hozzá mennek oda. :( és mind olyan bókokat mondanak, hogy belesajdul a szívem ahogy hallom :''''((((

nekem soha sennki nem mond ilyet, mindig csak állok ilyenkor mellette, és olyan kínosan érzem magam, hogy az hihetetlen. meg ráadásul okos, meg jó hangja van, meg hangszeren játszik, meg vicces, őt bezzeg mindenki szereti, ő olyan tökéletes! őszintén szólva a tököm kivan már vele, csak tudom, hogy megbánnám, ha most szakítanék vele úgymond, mert elég nehéz természetem van, ő meg elviseli és jól megvagyunk, de csak ha ketten vagyunk, mert máskor meg mindig odajön valaki és elkezdi dicsérni, meg csak vele beszél és akkor nagyon utálom mindegyiküket.

bocs ha kicsit zavaros de nagyon kivagyok most bukva és jólesett valahogy kiírni magamból. :'((((((


2010. nov. 5. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem keress egy csunyabb baratnot. igy a te onbizalmad fog noni,nem az ove. es amugy elozo valaszolo: a lanyok nagy tobbsege a naluk csunyabb lanyokkal baratkozik,jo ha megfigyeled!!!!! viszont aki igy erez mint te kerdezo ne baratkozzon egy ilyen lannyal. nem tesz jot az onertekelesenek.
2010. nov. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nem lesz gáz ha egy ronda lánnyal mászkálok?
2010. nov. 5. 14:37
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Te hülye vagy már bocs!
2010. nov. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na jó, én nem értelek.

Zavar, hogy a barátnőd szebb nálad, ezért vele nem jó, de rondább lánnyal nem akarsz lenni, mert gáz.

Ennyire hülye vagy, vagy csak megjátszod?

2010. nov. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
te szemelyisegproblemaval kuzdesz.ajanlok egy baratot:pszihologus.
2010. nov. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy engem speciel nagyon elszomorít, hogy már akkor is a külső a legfontosabb, amikor barátot választunk... (Tisztelet a kivételnek!)

20L

2010. nov. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért kéne külső alapján barátot választani... Azt írtad, hogy kedves meg aranyos a lány... Nem értem, hogy akkor mi a gond. Szerintem örülj neki, hogy ilyen barátnőd van!! :)
2010. nov. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az én legjobb barátnőm nagyon szép nő, mi tagadás, szebb mint én.

Én magas vagyok tény, de talán már túlzottan is, nem vagyok kövér, de nem kevés kiló ugye a magasságom miatt. Nincs szép arcom, csak a szemem szép és nem is öltözködöm olyan jól, mint ő (ez bizonyára az önbizalomhiány miatt van így).

Ő viszont csinos, nem egy hagyományosan vett szépség, hanem kicsit különlegesebb, hogy is mondjam, jól van összerakva.

Sosem voltam rá egy picit sem irigy, mindig is imádtam őt, úgy ahogy van, és örülök, hogy ilyen barátnőm lehet, hogy engem választott!!!

2014. márc. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!