Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » En miert nem talalom soha meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En miert nem talalom soha meg a szerelmet?

Figyelt kérdés
Annyira zavar, hogy a kornyezetemben mindenkinek van baratja, nekem meg nincs. Ami pedig a leginkabb kiakaszt, hogy olyanoknak is, akik csunyacskak, igenytelenek... :(
2014. febr. 9. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedj! Van sok egyedül álló! Én is!
2014. febr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül...én pl joképü izmos vagyok mégsincs senkim
2014. febr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyszer mindenképp megfogod találni az igazit! Ettől ne félj! Rengeteg barátom van , aki barátnőt keres , de sosem jön össze. Légy türelmes és hidd el eredményes lesz!


F/18

2014. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen... és? Mi a kérdés? Ja ez amit feltettél? Az nem kérdés, az panaszkodás. Itt meg nem tudunk rajta segíteni. Menj el pszichológushoz.
2014. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert túl válogatós vagy, és csak a bradpittekkel állsz szóba.
2014. febr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ASOT ***** válasza:
azért tenni is kell
2014. febr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5-ös, vigyázz, mert mindjárt jön a kifogás, hogy: "ez nem igaz" :D
2014. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert rossz helyen keresgélsz, vagy nem tudtok egy hullámhosszon lenni.

Engem is zavar hogy körülöttem mindenki boldog és sok ismerősömnek van már barátnője meg barátja. Sajnos én mindig olyan lányokkal leszek jóba akik már foglaltak.

Én engem ez 18-20 éves koromban még nem zavart akkor volt más dolgom is, de mostanra már előtört belőlem a magány és már egyre jobban érzem magamban az ürességet.

Igaz nekem ezért tennem is kell hogy jobban felfigyeljenek rám a lányok, bár kifogtam 1-2 csajt akiknél lehetett volna valami csak sajnos mindig volt 1-2 hiba, amikből már tanultam.


Hidd el nem vagy egyedül! Hamarosan rád talál majd a szerelem.

Én is ezzel vigasztalom magam és igyekszem másra koncentrálni, és elhiszem hogy rossz érzés az utcán vagy bárhol látni szerelmespárokat akik boldogok és irigy vagy rájuk sajnos velem is ez van, de igyekszem ezt elfojtani magamban!

2014. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem Brad Pitt tipusu pasikra bukok, hanem azokra, akik tetszenek. En nem tehetek rola, hogy a magas barna haju pasik tetszenek, de nem hinnem, hogy tul valogatos vagyok.

Tulajdonkeppen inkabb az a bajom, hogy mas velem egykoru csajnak vagy komoly kapcsolata van, vagy el van egyezve...

21L

2014. febr. 9. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!