Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek neki? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki? Nem tudom eldönteni. FONTOS! Köszi.

Figyelt kérdés

Tegnap egyik haverom haverjánál házibuli volt, és én a haveromon kívül senkit nem ismertem onnan, természetesen azt se akinél a buli volt. Én 1 óra körül elfáradtam, mondja a srác akinél voltunk hogy nyugodtan menjek be, pihenjek, behívtam őt meg egy haverját jöjjenek be beszélgetni. A sráccal akinél a buli volt ketten maradtunk, bezárta az ajtót hogy nyugodtan tudjunk pihenni, ami persze nem jött össze, később bejött a másik haverja, azt kiküldte hogy mit keres ott, majd megint ketten maradtunk, és egy ágyba aludtunk, elég közel egymáshoz, a kézfejünk össze is ért, mégsem csókolt meg, nem csinált semmit, csak mikor el kezdték a többiek szívni a vérünk hogy farsok vagyunk kiment és helyre tette őket, mindenkit haza küldött engem szívesen látott, reggel mikor rendet tettünk kérdezte hogy már mész is?! És hogy menjek legközelebb is, mondta hogy szilveszterkor kár hogy nem mentem, kérdezte hány éves vagyok, van e barátom, és mikor megtudta hogy egy évvel idősebb vagyok fogta a fejét hogy "A 19et töltötte"

Szerintetek tetszek neki? Nem tudom eldönteni, nem írt, igaz még csak most találkoztunk először, mint mondtam.

Köszi a válaszokat!:)


2014. febr. 9. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem tetszel neki csak meg ido kell ismerkedni!elso talalka utan mit akkarsz?
2014. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki, csak nem mert közeledni, vagy nem akart túlságosan nyomulni, de ez nem is gond szerintem első találkozáskor. Próbálj meg találkozni vele, és akkor próbáld meg kideríteni, hogy tetszel-e neki, a testbeszéd sokat elárul.
2014. febr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Örülök neki hogy nem akart első alkalommal megfektetni, akkor nem is foglalkoznék vele:)
2014. febr. 9. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!