Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú a gimiben, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú a gimiben, akivel nagyon jóban vagyok. Azt hiszem tetszik, de nem tudom eldönteni, és azt sem, hogy én tetszek-e neki? Többi lent.

Figyelt kérdés

Kb. fél éve kezdtünk el beszélgetni egy közös ismerős révén. Eleinte haverok voltunk, majd egyre közelebbi barátok lettünk. Csatlakozott a baráti társaságomhoz. Nagyon kedves és vicces fiú, de néha kicsit félénk. Mindig van témánk, volt, hogy átmentem hozzá, vagy kettesben mentünk sétálni valahova. Mindenről szoktunk beszélgetni, sokszor megvigasztalt amikor padlón voltam, nagyon szeretem mint barát. Pár napja viszont felmerült bennem, hogy ez több is lehetne, de nem vagyok biztos benne. Még sosem volt barátom, és nem sok fiú tetszett eddig. Kicsit olyan érzésem van, mintha a maga félénk módján ő is próbálkozna. Én 15 éves lány vagyok, ő 19 éves fiú.

MI a véleményetek erről az egészről? Mit csinálhatnék, ha még saját magamban sem vagyok biztos? (Bocsi a terjedelem miatt)


2013. okt. 6. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Figyeld meg a testbeszédét ! Az sokat elárul :D
2013. okt. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
[link] :) + ha sokat érdeklődik felőled, keres téged azonnal válaszol, esetleg elhív pl moziba
2013. okt. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Esetleg olyan nincs, hogy ezek megvannak, de a srác mondjuk csak nagyon jó barát és udvarias?

Valamint ilyen helyzetben kezdeményezzek?

2013. okt. 6. 17:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ezek a jelek vannak akkor tetszel neki :D pl . Ha rád mos olyog te is, ha hozzádér akkor te is :D stb tehát jelezd felé . Akár becézgesd :)
2013. okt. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Háát, nem vagyok az a becézgetős típus, meg szoktam ölelni, de ez nálam természetes. Úgy értem, én mindenkit ölelgetek :)
2013. okt. 6. 20:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Helyzetjelentés. Nem tudom, hogy mi történt, de ma elég távolságtartó volt. Főleg a többiekkel beszélgetett és amikor megöleltem feszengett. Szóval most totál el vagyok keseredve :c
2013. okt. 7. 14:28
 7/8 Tiaaa válasza:
Hogy mar le kellett volna szopnod....
2013. okt. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hmm köszönöm az utolsó hozzászólónak. Komolyan, most érzem azt, hogy kiteljesedett az életem.
2013. okt. 9. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!