Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoljak erről a srácról?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak erről a srácról? Tetszek neki? Miért nem tudják a pasik eldönteni hogy mit akarnak?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit óvodás korom óta ismerek, de csak kb egy hónapja lettünk nagyon jóba. Egy hete msnre is felvettem, és azóta minden nap órákig beszélgettünk. Hétvégente találkoztunk is, és akkor is egész estére lekötöttük egymást. A világon nincs szerintem másik ennyire udvarias srác. 23 éves. Kinyitja előttem az ajtót, kihúzza a széket, lesegíti a kabátom és fel is adja rám. Hazakísér, hogy ne egyedül menjek haza. Múlt hétvégén és most is megcsókolt. Mindenki szerint nyilvánvaló, hogy bejövök neki, de én is és a barátnőm is megkérdeztük tőle, hogy mit akar tőlem, és azt válaszolta hogy semmit. Ezek után persze ott folytattuk, ahol abbahagytuk. Ismét megcsókolt, és ugyan olyan kedves és érdeklődő volt. Egész este fogta a kezemet meg stb.
2010. jan. 17. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem fél megmondani az igazat mert lehet, hogy sokat csalódott. türelem és kinyílik :)
2010. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
meleg a srác, ez van
2010. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tuti hogy nem meleg!
2010. jan. 17. 21:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Az első hozzászólóval értek együtt. Zárkózott a srác. Adj neki időt s meglátod megnyílik előtted. Ha már most ilyen a srác veled s még nem beszél őszintén az érzéseiről, akkor ha megnyílik nagyon jó kapcsolat lesz a tiétek.

Drukkolok.

2010. jan. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Én is remélem hogy összejön... igazán rám férne már
2010. jan. 19. 00:32
 6/10 anonim válasza:
Szia! Szerintem meg ha érdekel, akkor tedd féltékennyé, ott kiderül mit akar...
2010. jan. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez marhaság. Lehet, hogy nem akar elriasztani, azért nem közli a szándékait. Vagy maga se tudja még,mit akar, és nem akar hitegetni.

Szerintem ez jó jel, bármilyen hülyén hangzik is ez, de a srác felelősségteljes lehet, mert nem akar megalapozatlanul nyilatkozni. Türelem. Élvezd ezt az időszakot, felszabadultan lehettek együtt, mert semmifélét nem deklaráltatok egymással kapcsolatban.

2010. jan. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak kivár. Valseg nehezen nyílik meg. Vagy nem akarja teljesen elkötelezni magát, vagy akár csak nem akarja, hogy mindneki megtudja. A lehetséges válaszok nagyrésze arra vezethető vissza, hogy szégyenlős.


Légy vele, kedves és türelmes, mint egy őzikével akit le akarsz vadászni. De azért azt érdemes jelezni felé, ha Te többet akarsz. Egy kis presszió még nem ölt meg senkit, de óvatosan.


u.i.: férfi csókolózni csak úgy nem szokott érzelmek nélkül, ha és amennyiben nem viszi rögtön ágyba a lányt. Tehát ha ez nem történt meg, és mégis megcsókolt, akkor vannak érzelmei.

2010. jan. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hermafrodita a srác
2010. jan. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Közben kiderült, hogy ez a srác egy megfogalmazhatatlan jelenség. Azok után, hogy a csillagos eget is leudvarolta nekem az égről, és elérte hogy totálian belezúgjak (persze erről semmit sem tud), egyik napról a másikra tojt a fejemre. Már nem is beszélünk egymással, sőt van úgy hogy nem is köszön. Nem értem a pasikat, hogy miért jó az, hogy ezt csinálják. Azt hittem, hogy egy végtelenül udvarias és figyelmes srác, és kezdtem is aggódni, hogy ez nem létezik. Hát igen. Túl szép volt ahhoz hogy igaz legyen. Rájöttem, hogy ő sem tartozik a normális egyedek közé
2010. márc. 11. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!