Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek valaki gondolhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valaki gondolhat komolyan egy kapcsolatot 11-12 évesen?

Figyelt kérdés
az egyik barátnőm 11 éves és van barátja.szerintem még nem kéne hogy legyen,mert még ehhez fiatal(szerintem).amúgy nagyon jól megvannak meg minden.szerintetek lehet így komolyan gondolni egy kapcsolatot?

2014. febr. 10. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen szerintem még nem, de nem kizárt, csak nagyon ritka.
2014. febr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmiféleképp. 11 évesek még éretlen gyerekek. Ebben a korban még tanulni meg játszani kellene. Elnézve ezeket a mai normákat, kezdem nagyon öregnek érezni magam. Pedig fiatal vagyok.
2014. febr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
énnekem pl.nem kell pasi,pedig én is 11 vagyok.a barátnőm meg rám akarja "erőltetni" hogy legyen pasim,merthogy az milyen jó,meg így,meg úgy
2014. febr. 10. 14:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Lányom lehetne...


Semmiképpen sem érett még egy kapcsolatra, nem szabad erőltetnie. Nem olyan jó ám felnőni...

2014. febr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy gondolhat komolyan. Csak nála ez egy kicsit mást jelent, tekintve, hogy nekem pl ebben a korban halvány fingom sem volt, mi az a komoly párkapcsolat, de ettől még azt hittem, hogy tudom, és azt is hittem, hogy nekem lehet olyan.


Szóval igen, szerintem GONDOLHATJA komolyan, de attól még nem lesz komoly, mert komolyan is kell(ene) csinálni.

2014. febr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak házaspárok, akik óvodás koruk óta "együtt" vannak, csak nyilván gyermeki barátságból indult. Csak marha ritka. :)
2014. febr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a rokonaim 13 évesen jöttek össze. Pár éve volt au esküvőjük... :)

De ahogy előttem is mondták, ez nagyon ritka! Semmikép se engedd "ráeröltetni" magad. Ez nem akarás kérdése... Itt az érzelmek irányítak...

A kérdésedre válaszolva, OK-nak tartom, semmi baj sincs vele. A lényeg, hogy ennyi idősen NE legyen döbb köztük...

2014. febr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
aha,értem.köszönöm mindenkinek! :)
2014. febr. 10. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!