Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 15éves srác gondolhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15éves srác gondolhat komolyan egy kapcsolatot? Mert hát elég messze lakunk egymástól, és én szeretem de nem tudom hogy ő mennyire akarja ezt az egészet. Mindig mondja hogy szeret, de nem vagyok benne biztos hogy tényleg. Szerintetek mitcsiáljak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy te szereted, de szerintem boldogabb lennél egy hozzád közelebb lakó sráccal. :) A 15 éves fiú túl fiatal a komoly kacsolathoz és igazán nincsenek tapasztalatai.
2010. febr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na és persze a kitartásában (hűségében) se lehetsz elég biztos...
2010. febr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát igen,én is ettől félek,mert ugye nem tudom követni meg ellenőrizni,ő pedig akármit mondhat..

Köszi a válaszokat:)

2010. febr. 6. 18:20
 4/6 anonim ***** válasza:
ha szereted akkor bízz meg benne, hidd el neki h szeret, de csak akkor hidd el neki ha bizonyítja vagy ha legalább megpróbálja valamiként bizonyítani neked h szeret téged. ami azt illeti kortól függetlenül a srác komolyan gondolhatja azt amit érez. a távolság meg anyira nem számít ha szeretitek egymást és van pénzetek buszjegyre:D
2010. febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én tapasztalatból írtam hogy nézz másik srác után! ;) Ugyanebben a helyztben voltam én is és hát finoman szólva megbántam az elfecsérelt időt. :) Kérdezd meg magadtól: Ez a kapcsolat kell nekem? Boldoggá tesz? Igazán boldoggá? Ha őszinte vagy magadhoz, megtudod a választ! ;)
2010. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát végülis az az igazság,hogy érzem hogy még szeretem de már nem úgy mint az elején mert elég ritkán találkozunk,és az is igaz hogy vannak más jelentkezők,de még ezt jól át kell gondolnom,hogy tényleg szakítani akarok vele,vagy még lehet más megoldás is!

Nagyon Köszönöm mindenki válaszát:)

2010. febr. 6. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!