Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor van bennem leszbiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor van bennem leszbikus hajlam?

Figyelt kérdés

Ma a barátnőmmel elkezdtük egymás hátát simogatni.

Nagyon jól esett, és éreztem hogy ez már nem egy egyszerű simogatás.

Szerintem ha idő lett volna, még több is lehetett volna.

Ez most azt jelenti, hogy van bennem ilyen hajlam?


2014. febr. 10. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2014. febr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, régebben voltak nekem is ilyen gondolataim, volt hogy tetszett is egy lány de elmúlt. Akkor még tini voltam és keresem a helyem...és végül megtaláltam egy fiú mellett. 21L
2014. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
73%
Csak kíváncsi vagy és nyitott. Nekem is voltak ilyen gondolataim anno, de csak puszta kiváncsiságból. Mára már egyáltalán nincs. 23/L
2014. febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy kinövöm. 16 leszek. És egyre jobban azt érzem hogy vágyok isrá és a férfiakra nem igazán. :-( Kicsit meg vagyok ijedve
2014. febr. 10. 17:55
 5/5 anonim ***** válasza:
ugyan mar, mitol vagy megijedve, leszbikus vagy. Mi olyan nagy drama ezen?vannak akik benan szuletnek, vagy megvakulnak, na az ijeszto. semmi baj nincs veled. ez van, ezt kell szeretni XD
2014. ápr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!