Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell szintekre osztani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell szintekre osztani az embereket, hogy kinek mi felel meg és mi nem?

Figyelt kérdés
Átlagos, átlag feletti, átlag alatti, adonisz, bombázó... És akkor jönnek a panaszok, hogy az "átlag" vagy az "átlag alatti" miért nem felel meg ennek meg annak. Miért nem lehet megérteni, hogy valakinek vagy tetszik a másik vagy nem?
2014. febr. 10. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
a csalódott emberek osztályoznak
2014. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És aki nem kell senkinek azt akkor Te minek neveznéd?

Vannak olyanok,akik a többségnek bejönnek,vannak akik néhánynak bejönnek,és van akire a nők még emberként sem néznek,olyan mintha ott sem lennének.

2014. febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én csalódott vagyok, kérdező, hármas, csefy kap egy négyes alát
2014. febr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok is, akik senkinek nem jönnek be, mint pl. én.
2014. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!