Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másokkal is megesett már hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokkal is megesett már hogy nem tudta kit szeret valójában?

Figyelt kérdés

Belekerültem ebbe a helyzetbe, és nagyon rossz érzés.


Van a srác aki pont olyan mint akit én keresek sok minden közös van bennünk csak annyira elérhetetlennek látszik ez a dolog. Mióta beleszerettem nem is láttam és szinte sosem találkozunk még az utcán sem pedig elég sok időt töltök a városban. Másrészt az elmúlt időben csak a hobbijának él,

és hogy közelebb kerüljek hozzá még egy csomó dolog akadályozza pl.: elméletileg van egy lány tetszik neki, csak 1-2 közös ismerősünk van, az osztálytársam aki mindent megkap teljesen be volt esve stb. stb.


A másik fiú nagyon érzékeny, tehetséges, és művész lélek(hasonlóan mint én)de talán túlságosan is ami elbizonytalanít. Őszintén szólva ő az a típus akivel bárki megpróbálna egy kapcsolatot(nem mintha az előző sráccal nem). Azon kívül hogy a zene a mindenünk alig van bennünk közös. Sőt,a legtöbb dolog teljesen eltérő bennünk. Mégis annyira színpatikus számomra és nem is értem miért szeretem. Az is lehet hogy tetszek neki.


Egyáltalán nem élvezem a helyzetet mivel mindkettőben van valami amitől elérhetetlen lesz a kapcsolat. Akikkel voltak valaha hasonló helyzetben mit csináltak, hogy próbálták feledtetni magukkal? Esetleg lett valami belőle? Hogyan viseltétek a helyzetet?


Ha lehet mellőzzük a megjegyzéseket mint pl.: "neked mindegy hogy melyikkel jársz csak legyen pasid""csak kiélvezed ezt a helyzetet" mert ezekből már kaptam eleget. köszönöm szépen a NORMÁLIS válaszokat!



2014. febr. 10. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak magamat szeretem igazán...
2014. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát igazábol egy kézenfekvô megoldás lenne megtudni hogy a két fiu mit éreznek irántad csak azután "válogatni".Mennyi idôs vagy és mennyi a két srác?
2014. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
14 én és ők 17
2014. febr. 10. 20:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan fordul elő,hogy több lányba is szerelmes tudok lenni egyidejűleg,de mindig van egy,aki a favorit közülük.
2014. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!