Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a fiú túl félénk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a fiú túl félénk?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy siettetni akarom (egyáltalán nem!), de az, hogy már egy fél éve még egy egyszerű sétára nem hajlandó elhívni, és csak facebookon kommunikál velem...borzalmas. Iszonyúan bejön a srác, többször mentem oda ÉN hozzá az iskolában és kezdeményeztem beszélgetést. Ilyenkor rendszerint lesüti a szemeit, halkan beszél. Persze, értem én, hogy zavarban van, de már egy kicsit idegesítő, hogy fél éve megy ez a huza-vona. Biztos, hogy tetszem neki, hiszen mindig rámír, kedveskedik nekem, és nagyon zavarban van előttem... Nem tudom, mit tehetnék az ügy érdekében, egyszerűen már szégyellek lányként odamenni hozzá... 16/L
2014. febr. 11. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
kiscsibe,állok a rendelkezésedre;)
2014. febr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy vedd át az irányítást, vagy hagyd a fenébe. De lehet, hogy nem is reménykedik benne, hogy úgy tekintesz rá. Lehet azt hiszi, csak a barátodnak tekinted mert mondjuk nincs önbizalma. (csak tippelgetek)

Szóval esetleg legyél kicsit közvetlenebb. Vagy mondd meg neki kerek perec, hogy mi van. Sok fiú/férfi nagyon rossz jelolvasó ám... :) Tégy, ahogy jónak látod - de látszik, hogy kissé mulya az illető.

2014. febr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

legközelebb ha beszélsz vele nyúlj be a lába közé, kicsit markolászd meg neki

ez elég egyértelmű jelzés, ha erre elpucol akkor felejtsd el

2014. febr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

persze csak finoman inkább simogatás legyen

ha áll neki, nyert ügyed van

ezután csókold is meg (rendesen, szájon)

igy már tuti nem szalad sehova, max belefolyik a gatyájába :)

2014. febr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!