Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha félénk és szerény lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha félénk és szerény lány vagyok, akkor már hülye is vagyok?

Figyelt kérdés
Miér bántanak és nevetnek ki folyton az emberek azért, mert félénk, csendes és izgulós típus vagyok? Ha valaki ilyen akkor már hülyének is számít? Miért kell az ilyen embereket beskatulyázni? A többi tulajdonságom nem érdekel senkit. Hiába vagyok őszinte, mindig természetes, jószívű és soha nem bántanék meg senkit szándékosan, az nem számìt, észre sem veszik az emberek. Már olyan sokszor bántottak emiatt mások, hogy már én magam is elhittem, hogy egy hülye senki vagyok, és a maradék önbizalmam is elvették. Mostanra már én is utálom saját magam. :(
2013. dec. 31. 21:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%
Gyere legyünk öngyilkosok ketten :D
2013. dec. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
puszillak kérdező :*
2013. dec. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ráhajthatod a buksid a vállamra, kérdező.
2013. dec. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, akkor normális vagy. Nem kell nagyképű, egomajomnak lenni :) Én szeretem a csendesebb csajokat, sokkal jobban megbecsülik az embert általában, mint a tiniribik.
2013. dec. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányokat egy szóval szoktam illetni : Aranyos :D
2013. dec. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ma mindenki depis? :(
2013. dec. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%

Ez csak azért van így mert még nem találkoztál velem.

Egyáltalán nem vagy hülye vagy érsz kevesebbet emiatt, az önbizalom viszont így nem szokott visszajönni, sajnos.

2013. dec. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Gyarapítom ezt a tipust az ellenkező nemben.

Ne foglalkozz azzal mit gondolnak mások,inkább mutasd meg nekik hogy kellene élni.

2013. dec. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Már most imádlak. :)
2013. dec. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Pain for Pleasure ***** válasza:

Teljesen magamra ismertem a leírt soraidban. Ne utáld magad, azzal csak nekik szereznél örömet, ne feledd, az egyetlen ember, aki ártani tud neked, az csak saját magad vagy.

És ne aggódj, azok, akik valaha bántottak még visszafogják kapni az élettől.

2013. dec. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!