Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is tetszem a tanáromnak? 14/l

Figyelt kérdés

Miből vontam le azt, hogy bejövök neki?


Az idén kezdő, 30-egykét éves, jó kinézetű fiatal férfi matektanárom tegnapi órán odajött hozzám, s nézte, hogy mit csinálok, aztán mosolygott. Persze: lehet, hogy csak ügyes voltam. De senki máshoz nem ment oda!

Egyedül nekem tudja a nevemet, és folyton mosolyog rám.

Pedig nem csináltam semmit, nem mutattam meg matekzseni énemet. Szégyenlős is vagyok, meg nincs elég önbizalmam, szóval sosem szoktam felszólalni órán. :D

Ma megkérdezte tőlem, hogy mi lett az eredmény. Erre én "Nem tudom. :)".

Erre adott egy ötöst órai munkára! Mi a...? Fogalmam sincs, hogy hogyan érdemeltem ki! Akár hiszitek, akár nem, egész órán bámultam ki az ablakon, a feladatokat gyorsan összecsaptam, s lestem ki a fejemből. Kérdezett egy fogalmat, és nem is tudtam zavaromban a pontos választ. Mások sokkal ügyesebbek voltak tőlem.

Egyébként nem vagyok hülye, nagyon jó matekos vagyok (osztályban a legjobb), de ezt még nem bírtam neki megmutatni, és nem tudhatja. Nem ellenőriztünk le egy feladatot sem még, meg se nézte a házimat, fogalma sincs róla, hogy milyen eredményeket írtam, komolyan!


De ha csak egyszerűen lát bennem valamit... Akkor is kivételezik velem, és ezt utálom!

Szerintetek mi a helyzet? És mit kéne csinálnom? Nekem igazából mindegy, nem vagyok gerontofil. Tudom, hogy helyes a tanár, de ez az egész meg sem szokott fordulni a fejemben. Csak idegesít, hogy máshogy kezel a többieknél.

Előre is köszi a válaszokat! 14/l



2012. szept. 6. 16:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Pedofil.

Igaz én középsuli szakképzésén 14. évfolyam... Az egyik tanárral kavartam.Én 20 voltam,ő 24

2012. szept. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
a naplóba azért belenézhetett már nem gondolod?
2012. szept. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%

ne higgyj magadról a kelleténél többet... a tanárod nagyon jól tudja, hogy mivel jár, ha a szájáraveszi az iskola...nem érsz annyit..


egyébként ő is emberből van, akárcsak Te.

2012. szept. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

csak túlreagálod...érthető...14 vagy ilyenkor mindent hisz az ember ;)


és arra nem gondoltál hogy a volt matek tanárod vagy az ofid leinformálta hogy jó vagy, és emiatt szenteljen rád több figyelmet, hogy még jobb legyél?

2012. szept. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Első: Szerintem is az. De nem hiszem, hogy az a beteges fajta, hozzám nem érne egy ujjal sem.


És a naplóba szerinted mi volt, kedves második? Minden évben új naplót kapunk, teljesen üres.

És ha eddig minden naplót megtartott az iskola 20 éve, akkor sem hiszem, hogy a tanár megnézte mind az 5 tanított osztálya tanulóinak a jegyeit, s nem hiszem, hogy meg is jegyezte...De tételezzük fel! Akkor sem csak én voltam csupa ötös tavaly, van pár lány osztálytársam, akik szintén azok voltak, még is lesz@rja őket a tanár.

2012. szept. 6. 16:19
 6/17 A kérdező kommentje:

16:18

Amint már mondtam, nem én vagyok az iskola első, vannak még nagyon jó matekosok az osztályban. Még ha le is informálta, akkor sem tisztességes, hogy kivételez.

2012. szept. 6. 16:21
 7/17 anonim ***** válasza:

lehet hogy ezt csak te veszed észre...ahogy mondtad egész órán kibambultál az ablakon...honnan tudod hogy máshoz nem ment oda? ;)


na de mindegy is, felesleges ilyenen agyalnod

2012. szept. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs itt semmi a háttérben!

Egyszerűen csak jó fej a matektanárod, ennyi!!

2012. szept. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

bezzeg az én tanárom általánosban...:D ejjj...kaptuk ám az ívet a pálcájától...:D de a mostani se különb (fősuli)...mit meg nem adnék egy ilyen jó fej tanárért ;)


N22

2012. szept. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%

mázlista vagyok mert kb 1-2 tanár kivételével fiatal tanáraim vannak


az info tanárom asszem 25 a matektanárom pedig 30

volt olyan hogy kicsit másnaposan jött be tanítani (tök jófej meg lehet vele úgy viccelődni amit egy 40 éves már nem értene meg)


nálunk is volt egy ilyen: az egyik fiatal tanár lefeküdt egy diákkal

persze én már középsulis vagyok

amúgy rugalmasan volt kezelve ez az ügy

2012. szept. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!