Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, az nektek vonzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az nektek vonzó férfias tulajdonság, ha a politikáról és a sportról napokig képes vagyok beszélni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 23:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nagyon nem. Neked se volt még nőd, amerikai gimi-filmekből vetted ezt a "rúzsozási és bevásárlási szokások"-at?
2014. febr. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hogy hogy miről? Szerinted csak sport, politika, meg divat létezik? Persze van akit csak kevés dolog érdekel komolyabban, annak meg kell találni a hozzá illő párt. Neked ebben az esetben egy sportoló, vagy egy politológus csajt...

Én szeretek beszélni filmekről (komolyabbakról), emberekről, társadalmi,- szociális helyzetekről, tudományról, természetről, könyvekről, vagy akár napi eseményekről (nem bulvár). És természetesen a hobbimról is, bár mivel az ritka, ezt nem veszem feltételnek. Csak fogadja el az illető :)

De lényeg a közös hullámhossz, és akkor a témák jönnek maguktól :)

2014. febr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki kepes es szeret valamirol beszelni, nem tulajdonsag, plane nem a ferfiassag fokmeroje.


Ezzel egyutt a politika es kozelet irant szinten erdeklodo fiukent azt tudom mondani, hogy nagyon helyes, hogy erdeklodsz a politika irant, hiszen egyreszt lenyegeben a mindennapjainkrol, az eletunket, kozossegunket meghatarozo napi esemenyekrol szol, masreszt minden mocskossagaval egyutt es azok ellenere is meg lehet benne talalni az izgalmakat es erdekessegeket, raadasul nem gondolom, hogy a tajekozottsag barmilyen formaban hatranyodra valna. Szoval ebbol a szempontbol szemely szerint en mindenkeppen veled vagyok.


Csak meg kell talalnod azt a kozeget es azokat az embereket, akikkel hasonlo az erdeklodesi korotok, megertitek egymast es tudtok beszelgetni. Es persze semmikepp sem hatrany, ha nem vagy szakbarbar es a fo erdeklodesi teruleteden kivul azert masrol is szeretsz beszelgetni, tajekozodni, es ha mondjuk ismerkedsz egy lannyal, akivel kolcsonosen szimpatikusak vagytok egymasnak, akkor nyitott vagy az ot erdeklo temakra is es hagyod ot is ervenyesulni.

2014. febr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva sokat nem kell beszélgetni.


De azt méltányolom,ha érdeklődik a problémáim iránt,közös ismerősökről sokat tudok beszélni a párommal.Bár a mostanival az érdeklődési körünk is hasonló,mert valahol a munkánk is közös (egészségügy)


Azonkívül,ha járni kezdtek idővel szaporodnak a közös élmények és lesz miről beszélni.

2014. febr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én nem bánom, ha néha szóba kerül ez a 2 téma is, mert én szeretek beszélgetni mindenről. A sportot kifejezetten szeretem. Fociról én is tudnék beszélni órákig, de azért ne ennyi legyen már a téma.

Viszont az zavarna, ha csak erről beszélne és semmi másról.

2014. febr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!