Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért távolságtartó egy 30as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért távolságtartó egy 30as pasi, ha régen tetszettem neki? Miért nem tud velem is normálisan viselkedni?

Figyelt kérdés

Mindenkivel olyan kedves, velem meg olyan rideg. Értem, hogy alig ismerjük egymást, de azért mégis. Köszönni újabban nem köszön, de sokszor rajtakaptam, hogy bámul. Ami pedig a legrosszabb, hogy én évek óta úgy érzem, hogt nekem ő az igazi.

21l


2014. febr. 12. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Az apukád nem volt a legjobb hozzád, igaz?
2014. febr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De igen! Mai napig sokkal jobb viszonyban vagyok apukammal, mint anyukammal. Barmit meg tudok vele beszelni!
2014. febr. 12. 09:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Tölts el velem 1 napot rögtön elfelejted... :D 33 F
2014. febr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mert nem hülye azért!

tudja h odáig vagy érte, ő viszont nincs odáig érted....te meg túl naiv vagy és ostoba ha rá vársz...

2014. febr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hol ismerted meg?
2014. febr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Honnan tudhatná, hogy odáig vagyok érte? 2x megpróbált felszedni, de én nem foglalkoztam vele
2014. febr. 12. 09:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor meg mi a f_szt vársz már elnézést?? Kétszer lepattintottad. Tényleg ennyi eszed van?

36 ffi

2014. febr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Erdekes modon mas ugy pattintotta le, hogy meg pofont is kapott a csajtol, azzal a csajjal megis mai napig nagyon jo visonyban van.
2014. febr. 12. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!